Nis 1.11.2009. nedelja

Previous topic - Next topic

Momcha

Posto su neki pozurili ili sam ja zakasnio sa najavom,takmicenje u Nisu odrzace se 06.09. u nedelju
na starom poznatom mestu odnosno Dom vojske u centu.Satnica i ostali detalji blagovremeno ce biti objavljeni.
Pozdrav
Momcha

Momcha

#1
Takmicenje u Nisu bice odrzano 01.11.2009. u Regionalnom centru za obrazovanje, uz park Svetog Save.
Mapa kao i kategorije bice postavljeni u skorije vreme kako bi se svi zainteresovani pripremili na vreme.
Toliko za sada,detalji uskoro.

P.S.Ovog puta ne odustajemo ;D  :cheers

Momcha

Evo malog dodatka.Obelezeni su pravci kretanja iz Beograda i iz Sofije.
Naravno ako neko ne bude mogao da se snadje bice postavljeni i brojevi telefona.

Momcha

Evo i zvanicno da vas obavestim o kategorijama koje ce biti na Niskom takmicenju:

Juniori:

1.    Juniori Vazduhoplovi-avioni i helikopteri 1/72
2.    Juniori  Vazduhoplovi-avioni i helikopteri  1/48
3.    Juniori Vojna vozila 1/72
4.    Juniori Vojna vozila 1/35

Kadeti:

1.     Kadeti  Vazduhoplovi-avioni i helikopteri 1/72
2.     Kadeti  Vazduhoplovi-avioni i helikopteri  1/48
3.     Kadeti  Vojna vozila 1/72
4.     Kadeti   Vojna vozila 1/35

Seniori:

1.   Seniori Vazduhoplovi-avioni propeler 1/72
2.   Seniori Vazduhoplovi-avioni propeler 1/48
3.   Seniori Vazduhoplovi-avioni mlazni 1/72
4.   Seniori Vazduhoplovi-avioni mlazni 1/48
5.   Seniori Vazduhoplovi-avioni 1/32 i vece
6.   Seniori Vazduhoplovi-avioni 1/144 i manje
7.   Seniori Vazduhoplovi-helikopteri sve razmere
8.   Seniori Vojna vozila-tockasi 1/72 i manje
9.   Seniori Vojna vozila-gusenicari 1/72 i menje
10. Seniori Vojna vozila-gusenicari 1/35 i vece
11. Seniori Vojna vozila-tockasi 1/35 i  vece
12. Seniori Diorame i Vinjete-1/72 (Seniori,Kadeti & Juniori)
13. Seniori Diorame i Vinjete-1/35  (Seniori,Kadeti & Juniori)
14. Seniori Figure-sve razmere
15. Seniori Brodovi i podmornice-sve razmere
16. Seniori Civilna vozila-sve razmere

Momcha

Danas smo i satnicu takmicenja ugovorili od 09 do 18h.Prijavljivanje maketa od 09 do 11h.Od 17 do 18h objava lista plasmana i urucivanje medalja i u 18h svecano zatvaranje.Napominjem da ce makete moci jedino da se podignu od 17h.Plasmane necete moci da saznade pre ovog vremena.Ukoliko neko od takmicara bude povuko svoje radove sa stolova pre predvidjenog vremena,bice automatski diskvalifikovan i oduzece mu se pravona nagradu.
Kotizacija po takmicaru je  400 din a za tezgu 1000din.
Toliko za sada.Sa novim informacijama uskoro.
Pozdrav
Momcha

nebkv

Ekipa iz KV dolazi sigurno.Imam jedno pitanje nevezano za samo takmicenje.Gledajuci mapu imam utisak da se takmicenje odrzava blizu Merkatora?Ima li tamo sta od maketa,pribora?Cuo sam da ima i mehano zeleznice za ljubitelje iste :D

ugovorac

Merkator jeste blizu i u njemu ima i maketa i zeleznice.

Momcha

#7
Blizi se takmicenje,sve ostaje po planu.Zaboravio sam samo da ranije napisem da ce i ove godine kao i ranijih,
vlasniku makete koja bude "best of the show" biti dodeljena specijalna nagrada.Specijalna nagrada je Dremel busilica
za modeliranje.
Ocekujemo vas u velikom broju  :)
Pozdrav
Momcha
:cheers

Asurbanipal

Долази екипа из Бугарске у недељу  :super

Momcha

DA dodam jos par sitnica.Svi koji zele da donesu makete u izlozbeni deo,dobrodosli su.Bice poseban deo samo za
izlozbene makete svih razmera.
Juniori i kadeti ne placaju kotizaciju.
Pozdrav i vidimo se u Nisu.
Momcha

Razorclaw

Mogu li doci i "juniori" koji nisu nikad zavrsili zapochete makete u obilazak i kibicovanje? Da si dademo elana za dalje podvige?

Kada se mozhe doci i pogledati repertoar? Ako ima nekog zainteresovanog da glumi vodicha neka slobodno ostavi telefon na PM, pa da se chujemo kad dodjemo tamo.

Kerber

Od 9 se otvara....pa do 18h.
Svi su dobrodosli. I maketari i kibiceri. :cheers

Goran A.

Ja sam mislio bice prenos uzivo, kad ono nista.

Momcha

Evo zavrseno je takmicenje.Nemam kod sebe tacan broj prijavljenih maketa,ali je odziv bio odlican.Zahvalio bih se pre svega mojoj ekipi iz Nisa
na organizaciji i pomoci.Zahvalio bih se i prijateljima sa strane koji su pomogli u pripremi/zavrsetku takmicenja (Lanmi,Sandman,Bambi,Profa,Dar Mar...)izvinjavam se ako sam izostavio nekog.Kao i zadnjih godina takmicenje su uvelicali i prijatelji iz Bugarske sa velikom ekipom i jos vecim brojem odlicnih maketa koje su doneli.Lavirintu na sponzorstvu u nagradama.Par slika sa takmicenja koje su slikane na brzaka za prvi utisak.Ostali ce me dopuniti.
 
Pozdrav
Momcha

pekar

Свака част на организацији ! Мислим да је место за такмичење прави погодак. :super
IL-76