SU-27 hasegawa 1:72

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

ovo je maketa koju sam poceo danas da radim.maketa je lepa ima PE + metalni stajni trap.ja sam dodatno nabavio i quickboost nos + HDL dekale za crveni 01 sa ustu od ajkulu.za sad sam samo uspeo da sredim providne delove jer su imali liniju na sredinu.smirglao sam polirao i na kraju u pronto.dobili su super sjaj a linija isto kao da uopste nije bila.nemam puno vremena i zato ovo ce da bude malo sporije nego sto ja obicno radim.jedino nesto sto me malo plasi su PE delove jer dosad nikad nisam radio sa njima.




Nemsy_29

Jeee neko da radi SU-27  ;D
Mene ocekuje onaj ICM...Njega planiram da radim duuugo(mozda cak i 6 meseci i vise)
I kod ICM-a ima isto linija po sredini canopyja.

oddball

OLE! Malo modernih rusa da vidimo (ne kazem da su ovi drugi ista losiji, malo da prosaramo :)). Ako ti nije tesko slikaj ramove sa delovima da vidimo kakvi su.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

dragan_mig31

#3
Quote from: oddball on 14-09-2009, 16:03:21
OLE! Malo modernih rusa da vidimo (ne kazem da su ovi drugi ista losiji, malo da prosaramo :)). Ako ti nije tesko slikaj ramove sa delovima da vidimo kakvi su.

evo ti sve sto ima unutra



sezan

Blago tebi!Zavidim ti!A sad pokloni se i pocni!Pratimo pomno!Pozz!  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Miljan

Odlicno,odlicno samo ja bi se vise opredelio za egzotiku a znam da HDL nudi takve dekale...
Pratimo dalje

dragan_mig31

Quote from: Miljan on 14-09-2009, 19:55:04
Odlicno,odlicno samo ja bi se vise opredelio za egzotiku a znam da HDL nudi takve dekale...
Pratimo dalje

imam jedan heller su-27 UB pa taj ce da bude eritrejski :)

Sneni

Konačno Flanker u 1/72, pratim ovo s velikim interesovanjem :)
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Nemsy_29

A ocu ja jedan  :'(...shalim se
Ovo mnogo dobro izgleda

djos & filip

Mocno!!!!

A poznavajuci tvoje sposobnosti bice ovo jos jedan lepotan.

Sta reci, srecno i cekamo nove postove  :super

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Suhoj

E ovo se zove avion!!! 8)
Svaka cast na izboru makete imam 2 komada u steku (Hasegawa).
E nego gde si nasao taj Helerov UB??

dragan_mig31

Quote from: Suhoj on 15-09-2009, 14:30:41
E ovo se zove avion!!! 8)
Svaka cast na izboru makete imam 2 komada u steku (Hasegawa).
E nego gde si nasao taj Helerov UB??

od jedan prijatelj koj nije hteo da to radi pa ja sam rado uzeo to pre neku godinu :D

dragan_mig31

danas sam malo radio.nemam puno vremena pa zato sam samo 20 minuta nesto radio u kokpit.dodao sam plehove + nesto zica i panela od plastike.sledeco na redu je sediste.moram da dodam detalje.nista narocito samo pojasevi i neki paneli koje fale.



morlak

Samo napred, zivo me zanima nastavak, pogotovo sto moj flanker u 48mici vec neko vrijeme stoji.

pozz

dragan_mig31

kokpit je 90% gotov.ostaje jos malo da doradim neke sitnice i mogu da pocem sa sklapanje....