SU-27 hasegawa 1:72

Previous topic - Next topic

matilda

dobro je, radi se... fino ti je ispao taj kokpit. mozda samo da si mu i sediste uzeo nekakvo rezinsko ali me mari. super je :super

PELE

Nije lose! Cepaj dalje.  ;D


Pozz

dragan_mig31

zalepio sam polovine trupa.resinski nos je zalepljen na mesto.maketa se ne sklapa bas najbolje i zato moram da malo vise smirglam ovaj deo oko nosa ali nista strasno...



dragan_mig31

danas sam malo radio na maketu.uspeo sam da sredim nos i panele oko nosa :D morao sam da malo dodajem plastiku + kit da bi zakrpio haos koj sam napravio sa dremel busilicu dok sam rezao plastiku da bi uglavio resinski nos.na kraju je sve lepo sredjeno panele urezane.uspeo sam i da sredim ove usisnike.nisu bas jednostavne za rad ali metalne delove su ok i ovako ne izlgeda lose.nisam sredjivao unutrasnost i turbine jer to se nista ne vidi kad postavite metalni deo unutar usisnike.



Suhoj

Jedva cekam da vidim farbanje ;D ;D
Za sad sve odlicno...

dragan_mig31

Quote from: Suhoj on 26-09-2009, 19:18:59
Jedva cekam da vidim farbanje ;D ;D
Za sad sve odlicno...


ima jos puno vremena do farbanja :D ostaje jos neka mesta da sredim i urezem :S

PELE

Ajde ajde, sta je to za tebe... ;D

Super izgleda za sada, bice to opaka masina na kraju! :)


Pozz

dragan_mig31

danas sam malo radio na suhoj.konacno imam malo slobodnog vremena.zavrsio sam HUD i zalepio providne delove...




Nemsy_29

Lepo lepo!
Bice ovo odlican Su na kraju  ;D

sezan

Odlicno i jos imas zivaca da fotografises!Svaka cassss!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA


dusko

Dragane pa ovo je stavrno lepo narocito unutrasnjost.

dragan_mig31

su-27 je ofarban.ostaje jos da se ofarbaju kutije stajnoga trapa i usisnike.ostje da se ofarba i jos poneki detalj kao sto su male dielektricne panele koje su bele boje.ostaje jos i drugi prsten na nosu koji je tamniji nego ova zelena.



Kerber

Ovo oko izduva je veoma dobro.
Jos malo pa gotov !
Bravo !

sezan

Sve je odlicno,samo ovaj nos muskroz izmatiraj i isprlja ,da neodskace mnogo!A valjda to i sam vidis da ti ne pricam,pozdrav!
ps.jel dolazi na 'lavirinat bre "? (ili be)?
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA