Heller 1/72 Junkers Ju-52

Previous topic - Next topic

Dada

E moj sokole... Svaka cast na ovoj perverziji. Nije mi bila namera da podizem stariji topic, ali morao sam. Prepravljao si ga kao klasicnu short-run maketu i to veoma uspesno! Bravo!

Aleksandar

Izuzetan rad, kapa dole!  :super
MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

zamorano

Ma idi... Ovolika grdosija sa svim detaljima perfektno urađenim (ali ni na ramovima poklopca kabine ti nije zadrhtala ruka :cry)... I da si greškom u naslovu stavio 1/48 svi bi ti čestitali na izvanrednoj maketi. Zaista izuzetan rad :super.

Warhawk

#18
Drago mi je ljudi da vam se dopada, uživao sam radeći ga

Quote from: Sandman on 28-09-2009, 23:20:16
ovo bi valjalo videti uzivlje ;)

Biće verovatno na Novogodišnjem kupu, videćemo  8)

Inače, zanimljiv završetak cele priče o Julki dolazi sa moje studentske ekskurzije. Naime, shetam se ja tako po Salcburškoj tvrdjavi (na brdu iznad grada) i u dolini sa druge strane čujem neko brujanje. Bacim pogled krajičkom oka, kad ono... ma nema šanse... JESTE!!! Video sam ga kako poleće i pravi krug iznad grada (valjda je neka tura u pitanju). Onda sam ga uhvatio iznad trga (najbolja slika). Sudeći po manjim točkovima ovo je bio posleratni Toucan, al' nema veze...

Možete zamisliti šokirana lica ljudi koji su sedeli uživajući u pogledu sa tvrdjave kad je ispred njih protrčala budala sa fotoaparatom vičući "jao jao jao..."  :think :zvizduc



Neverovatno iznenadjenje za poslednji dan  :mjetal
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

gasha

Blago tebi. To ti je kao da si se vratio 60 kodina unazad.

Lanmi

He, he, pa Berchtesgaden (Orlovo gnezdo) je odatle 20 km vazdusne linije, mozda je bila neka "obljetnicka tura".

Ne stigoh ranije da ti cestitam na sjajno uradjenoj maketi, pratio sam sa zadovoljstvom tvoje postove, jedva cekam da ga vidim uzivo.
Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"