Messerschmitt Bf-108 Taifun 1/48 Eduard

Previous topic - Next topic

Goran A.

Uspelo je, nema sta! To sa prasinom nije mnogo ni vazno.

zamorano

Izgleda stvarno odlično - i super si ga uslikao, baš je onako zaokružen umetnički rad.

A što se prljavštine tiče, uvek sam se pitao da li su avionske šoferšajbne bile uvek baš 100% potpuno idealno čiste... Znam da se takve mašine malo bolje održavaju nego što ja održavam moj auto, ali opet - mora da ima bar neka flekica negde. U tom smislu, možda je ovako i realnije.

medico

bravo bamby sve bolje i bolje !
lepo izgleda , dobro si se izborio sa prelazom krila trup kao i uklapanjem krila trup sa donje strane ! decali su odlicno legli.
Ipak kao i obicno moram da budem party breaker za par stvari : najvise bode ochi lulica bese li to hladnjak za uljle !? ispod kaporaza motora ....moze lako da se sredi, cevcica koju si ti zalepio za kapotaz treba da ide skroz unutar kapotaza a samo se oslanja na isti putem maliog pina....lose je objasnjeno u uputstvu ! inace ne stoji tacno po sredini vec ako se dobro secam malo vise u levu stranu. zatim nisi urezao panele na spojevima polutki trupa sa gornje i donje strane , potpuno je isto kao i na me-109E ! Cini mi se da je i kabina malo losije legla ali nije strasno  ;), poziciona svetla takodje nedostaju mada je to vise  potpuno neverovatni propust Eduarda , sve vreme dok sam sastavljao moju maketu imao sam utisak da su pozurili da je izbace na trzista i kao da je nisu dovrsili  :jok