Parobrod "Marieville"

Previous topic - Next topic

crni gusar

Parobrod "Marieville" je duzine 72 cm,visine 26 cm i sirine 18 cm.Uradjen je od pretezno od orahovog drveta...




















alek

Uuuu lepo lepo! Odusevljavaju me ti recni parobrodi. Da li ima neki plasticni model a da nije onaj zvezdin (preskup je)? Napravio bih jedan.

Sandman

ovaj je odlichaaan! ;) mnogo mi se svidja jer je skroz drven, pa svi detalji imaju neki poseban shmek!

Kerber

Aiiii... :o
Sto je dobar ovako drven.
Mozda su mu samo predebeli kablovi/konopci za mostice na pramcu, ali, da ima neobican smek - ima.

Jos kockarske stolove  da dodas i drustvo za sankom.... ;) Ah, da i bale pamuka....

budva

crni gusar je neko od koga treba učiti

respekt

crni gusar

#5
Hvala na pohvalama,maketa Marievilla je uradjena pre 10 godina tj. 1999 kada sam ja imao 17 godina...
Vise slika maketa brodova mozete videti na  www.maketebrodova.rs

LordNelson

Bas je simpatican, ima neku geometrijsku preciznost.

crni gusar

pa naravno da mora da ima i geometrijsku preciznost,sve makete radim rucno,prema odgovarajucoj razmeri i nacrtu... 8)

barbarossa

"Ko me gurnuo sa parobroda u ovu tuznu reku Misisipi.."...

Warhawk

Quote from: Lord Nelson on 29-01-2010, 20:02:17
Bas je simpatican, ima neku geometrijsku preciznost.

Što kaže moj profesor "Baš je arhitektoničan!"

Odlični detalji u drvetu, pravo osveženje za nas plastičare  :naughty
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Miroslav

Fenomenalno. Koliko ti je vremena trebalo da ovo uradis?

crni gusar

pa s obzirom da sam tada imao 17 godina,trebalo mi je jedno 5-6 meseci da uradim Marieville.... sada bi to verovatno bilo neki mesec manje... :super

Miroslav

Svaka cast na strpljenju. Divota...

pkrasna

Izgleda kao pravi! Sve čestitke za odličan rad!

Primož

milanco

"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju