MiG-21 Bis Academy 1/48 + resin

Previous topic - Next topic

imalko

Svaka čast Milane. Stvarno vrhunski izgleda.
:super

Nemsy_29


mikoyan

Milane, ne bih zeleo da zvucim kriticki. Pratim tvoj rad od pocetka i stvarno je sve izvanredno, ali cisto jedno zapazanje oko zastave na repu. Mislim da si zastavu ofarbao malo presiroko u odnosu na sliku pravog aviona koju si postavio. E, sad, ne znam da li je to zbog evidencionag broja koji treba da se postavi ili nisi to primetio kod pravog aviona. Jos jednom, samo malo zapazanje, nikako kritika.


sezan

@Mikoyan ,mislim da gresis,sad sam bas uporedjivao!Super ,mega MIG!Nema sta da se kaze,samo da se gleda!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

mikoyan

@sezan, nisam se lepo izrazio. Mislio sam da duzinu zastave, a ne na sirinu. Moja greska, izvinjavam se. Ipak mi se cini da je zastava malo duza u odnosu na sliku pravog aviona. To sam hteo da kazem.

Milan18111

Zahvaljujem svima.
@Mikoyan
Sa zastavom je sve u redu,ne valja panel linija koju je Academy postavio na pogresnom mestu a ja kasno uvideo.
Panel linija treba da jos par milimetara ka kabini,sto se moze i videti na fotografijama.....



PELE

Wow Milane, savrseno!!!   :o


mikoyan

Ok, Milane. Detalj oko panel linije nisam ni ja primetio, tako da je sve u redu. Izvinjenje, jos jednom:-)

dragan_mig31

ma super je mig.jedva cekam da ga vidim gotov

lord sir giga

Pa s obzirom kakve slike pravi, ovo je normalno.
Ajd postavljaj slike zavrsne, ali Makete  ::), mada bi mogao da odradis i sliku i maketu da stavis pored nebi bilo lose.
A i takmicene je tvoje sigurno, bilo koje

vuk

Stavarno sam ostao bez teksta...sta moze da se kaze za ovo,osim FENOMENALNO :god

Mikoyan29

nego milane interesuje me da li primas djake, da nam dajes casove iz maketarstva :)))))  :hahaha
MK "Oluj"

Boki

 :o Fantastičan rad. Svaka čast. :super

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Lanmi

Obrisao sam postove koji imaju manji broj slova od broja smajlija.

Milan Vukovic
https://lanmiblog.wordpress.com/

"Sve će to, o, mila moja, prekriti surfejser, boja i vaš"