BOV-VP 1:35

Previous topic - Next topic

RILE-NS

Cestitam na samogradnji.Odlican posao.Mozda bi mogao da uradis detaljniji prikaz radova obogacen sa crtezima preseka,dimenzijama i uglovima pa da pomognes jos nekom da se upusti u ovu avanturu.
Umnozavanje u rezinu bi bila dobra ideja.Telo je isto i za BOV-3 i za M-83 POLO, tako da bi kopiranjem mogao uraditi sve tri verzije. S obzirom da ne postoji maketa ovog vozila ima i prodajnu perspektivu.
No najvaznije je da si ti primetno uzivao u radu na ovoj samogradnji.Ziveli!

Herr Flick

nazalost nista od resina, makete je vec tako i tako slozena 90%

lijep pozdrav

Hawkeye

Izuzetan projekat i rad na njemu,samo tako nastavi  :)  :super  :bravo  :god !

'Уживај младићу за младости своје!'

sigma

Ako mene pitas, meni ovo izgleda sjajno :) pogotovo sto je samogradnja u pitanju!

Herr Flick

evo, united colors of benetton  :D
na nekoliko mjesta mi je pobjeglo, i ima nesto overspraya - kompresor poceo trokirat nakon dugotrajnog rada  :lol:
porube cu jos malo popravit kistom i uljima



Herr Flick


Herr Flick

Evo laganini ide kraju... ostaje jso polijepit i izradit svasta, no to kad opet ulovim vremena...




gasha

Sve cestitke. Majstorski odradjeno nema sta da se komentarise.  :bravo

Messerschmitt

Свака част! Стварно моћно узгледа! :cheers

Herr Flick

nisam htio otvarati novu temu jer je diorama vec pri kraju (fali masa sitnica :lol: ), pa evo kako to zasad izgleda...
boje su malko cudne, nesto mi je fotic u banani







i jedna zaloga stajl za kraj


Lijep pozdrav!

vlajko&marko

Mislim sta reci   :super

Kerber

Super je !
Odlican rad, kad pomislim da si ga radio u samogradnji, od pocetka....respekt !
I interesantna sema za dioramu.....

RILE-NS

#27
Kolega mi je sa ovim radom dao inspiraciju da ozbiljno nastavim sa proucavanjem fotografija u cilju izrade istog u samogradnji.

medico

gospodine Flick, zaista odlicna maketa, poprilicno sam se zadrzao kod nje na nedavnom takmicenju u Mosonu !

3EMYH

Nisam znao da je Robert Kubica u Avganistanu :)
Ovaj lik sto je krenuo u wc pljunuti on :)