G-4 23005

Previous topic - Next topic

gasha

Recimo da je gotov. Doradicu ga ovih dana.  za sada stoji out of box. zastave su malo krive ali lift here se toliko brzo slepio da je bilo kasno da ih popravljam. sedista su mk-10 od liksa. njihovo postavljanje je zahtevalo razvaljivanje cele kadice u kojoj stoje.

dragan_mig31

galeb je ispao super.stvarno mi se svidja.koje si boje koristio?ova siva je bas original.jedino sto bode oci je mutni prednji poklopac kabine :S


Sandman

malo ti samo farba na zadnjem ramu zadnje kabine sa leve strane preshla na staklo, no to se da srediti sa chachkalicom ;)

chini mi se da je siva boja za nijansu svetlija u kombinaciji sa ovom nijansom zelene, ali nije strashno - dosta verno deluje...

koje si boje koristio za kamuflazu gore i plavu za donje povrshine?

Kerber

Vrlo lepo i cisto.

Ovo boje na ramu kabine se lako da "iscackati"... ;)

gasha

Boje su MM i to. Medium gray 1721, dark green 1710, pru blue 2061. Siva je skroz ok, samo sam ga slikao sa blicem i nisam ga preterano matirao. Tako da te boje odgovaraju sasvim ok.

Staklo nije mutno nego mi je nekuda usla prasina od smirglanja trupa i pala iznutra na staklo. moracu da busim negde rupicu u trupu pa da kompresorom izduvam prasinu.

Te detalje i sredjivanje farbe na poklopcu cu usput uz neki model da odradim. Kada budem imao inspiraciju. Ovako, sada ga vidite out of box, direkt from table, ;)
Ovo je bilo samo uigravanje za neki buduci G-4. Video sam koje su mu mane i mislim da ce sledeci biti mnogo bolji. Planiram da uradim jedan sa otvorenom kabinom i drugim naoruzanjem.

drakii

Domacha lepota, bravo, pozdrav i samo napred, moze josh neki ?