MIRAGE 2000 DP FAP 1:72 italeri

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

ovih dana sam resio da pocem da radim na mirage 2000d.radim ga kao mirage 2000 DP u boje i oznake peruanskoga RV-a.maketu radicu OOB + aztec dekale.za sad sam ubacio prvoidne delove u pronto a sedista sam malo detaljirao.znam da ne izgledaju na MB mk.10 ali kad zatvorim poklopac kabine nece biti tolika razlika :)


PELE

Pozz

E ovo ce biti mrak!  :mjetal

Odlican pocetak, jedva cekam farbanjac.



modellius

lepo si poceo, jedino mi se cini da je rukohvat za katapultiranje sedista predebeo ;)
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

dusko

Lepo si poceo  jedino i ja mislim da su rucice za katapult malo deblje .Kakva je maketa za rad da li to Mirage koji prodaju u Lavirintu posto mi je zapao za oko?

dragan_mig31

ma briga me za rucke :D ionako cu da zatvorim poklopac.pojma nemam sta je to lavirint i koje makete ima tamo jer zivim u Skoplju :d ovo je maketa a kupioo sam je sa luckymodela :)





dusko

Quote from: dragan_mig31 on 29-01-2010, 18:02:32
ma briga me za rucke :D ionako cu da zatvorim poklopac.pojma nemam sta je to lavirint i koje makete ima tamo jer zivim u Skoplju :d ovo je maketa a kupioo sam je sa luckymodela :)





Joj izvini mislio sam da si trenutno ovde .Hajde ako mozes da okacis sliku kutije . :cheers

dragan_mig31

pa eto je kutija :)to je to pakovanje samo sto ove novije imaju neku plavu liniju gore.nista se ne razlikuje.

dragan_mig31

danas se malo radilo :D mriaz je dobio 20-30 g u nosu da ne bi pao na rep kad postavim stajni trap.maketa se dobro sklapa ali jos sad vidim da spoj na donje pvrsine nije bas naj naj.ali ipak to je 20 minuta rad za bilo koji prosecan maketar.kokpit je delumno zavrsen ostaje jos da privrsim sedista i zadnji instrument panel.za sad ovoliko.



dusko

dobro je za sada, nadam seda se taj spoj moze dosta lako srediti ,cini mi se da na donjem delu krilu ima dosta detalja bice lep rad.

dragan_mig31

za sad ovako izgleda maketa.svaki spoj je popunjen i ceka smirglanje.



dragan_mig31

danas sam malo radio.spojevi jos zahtevaju paznju.ova boja mi je otkrila vise mane nego sto sam ocekivao tako da od sutra pocinje opet popunjavanje i smirglanje.


LordNelson

U, pa dobro ti ide... Obozavam Mirage-eve!

matilda

jako lepo. miraz je jedan od najlepsih aviona po meni. koju ces boju d amu namunjis, ciji ce da bude???? ::)

dragan_mig31

Quote from: matilda on 03-02-2010, 22:52:04
jako lepo. miraz je jedan od najlepsih aviona po meni. koju ces boju d amu namunjis, ciji ce da bude???? ::)

hvala :) bice Peruanski :)

dragan_mig31

danas sam sredio sve st onije valjalo.ostaje jos da mu dodam neke sitnice poklopce i ide na farbanje :)