JRV F86E(M) 1/72 Academy

Previous topic - Next topic

vlajko&marko


oddball

Sve je receno za greske, meni licno jedina (zaista jedina) stvar koja mi bode oci je asimetrija crne povrsine kod nosa. Sve ostalo sa moje strane prima samo pohvale.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

petlyakov

#17
E da, ovo vec lichi na Sejbra, ................................
Bravo.

djos & filip

Tek sad videh post :(

Meni se licno ova pticica stvarno svidja. Uz sve sto je receno, deluje mi....bas ko pravi.

Kad ga finisiras bice reprezentativan primerak.

Pozdrav


Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

dusko

Dobra rabota ,a za greske ne brini svi ih pravimo a i nisu neke katastrofalne. :super

Nemsy_29

#20
U odlicno...Sad me vuce da zasucem rukave isredim ono moje sokocalo  ;D

Nego jedno pitanjce...Koje su boje kutija trapova i kocnica kod srebrnih sablji kod nas?

Miroslav Š.

#21
Далиборе, браво! Веома ,,убедљиво" фарбање :cheers Заиста личи на правог :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Boki

Oho, krenulo je, nadam se :) .
Iskreno, meni se ovaj rad jako sviđa i, osim antiglare polja, ostale "greške" nisam ni primetio. Ali, dobro, ipak sam amater :)  ;) .
Inače, i meni se učinilo da su vazdušne kočnice nesimetrične, ali samo na jednoj slici. Na ostalim slikama sa lepo vidi da su O.K.

Nedavno sam se dvoumio između ove i F-84 (takođe Academy) i odlučih se za ovaj drugi. Sad se, međutim, razmišljam da naručim i F-86. Po svemu sudeći, sasvim pristojna maketa. Kakvi su tvoji zaključci?

Nadam se da ćemo uskoro u odeljku Gotove makete videti i tvoje Ik-3, Spit IX, Helldivera (naročito Helldivera :) ) i ostale.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Čestitam ti na bojanju i općem izgledu makete :D

Nažalost ima tu i grešaka koje valja izpraviti ;)

Inače mi Academy Sejbr nije draga maketa pošto pati od glupih grešaka kao npr. izvrnuti (insajdaut) vetrobran itd...
Nije ni Fujimi za prehvaljivanje tako da i dalje čekam dobru modernu maketu u 1:72.

Josip

SkyHook032

Super izgleda Sabre,svaka cast!  :mjetal

InFlames


Milan18111

Veoma lep Sejbr.
Kamuflaza ostavlja najbolji utisak,pogotovu cinjenica da je uradjena iz ruke.

gasha

Broj ne diraj, samo ces da napravis sebi vise problema. Po pravilu se tu izrodi jos nevolje, guljenje boje itd. Ovakav kakav je, odlican 5 :bravo

Zoki969

Osim pomenutih greskica, odlican !!!
Bravo  ;D ;D ;D

matilda

cika dado , pa ja sam prijatno iznenadjen. tebi bas ide od ruke to sto radis pa cak i onda kada ti ne ide. jako lepo.

stevan