BT 7

Previous topic - Next topic

rodeo

Pravo iz maslinjaka Spanije i osuncanih stepa Halkin gola, predstavljam vam brzi tenk 7, ruski dizajn nastao razvojem britanskog koncepta. Ovo je Zvezdina maketa koju cini mi se dosta maketara zaobilazi (video sam tek par komada uradjenih), lako se sklapa, gusenice imaju siroke stope i nema ih puno.

Od dorada sam farove dodatno izdubio, napravio imitaciju sijalice i vakumski izvuceno "staklo" od blister pakovanja za super lepak (prilazem detalj svetla).
Najveca falinka bila je neka Valejo ruska zelena koji sam prskao u 4-5 slojeva svaki naredni sloj posvetljujuci belom i stigao sam do presvetle boje za koju sam se nadao da ce u patiniranju da potamni ali nije   :(








Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Sandman

bravo Dare, senchenje boje ti je odlichno ispalo, shteta shto je "white balance" malo omashen pa se ne vidi prava nijanse zelene koju si koristio nego vuche na zuckasto  :-\

detalj sijalice na faru i samo staklo je odlichno ispalo!

hocesh li mozda pigmentima/pastelima zagaraviti deo oko auspuha?

ubermagog

#2
Odličan, možda bi mogao naknadno sa dodatno matiraš pa da izgleda kao da je prekriven prašinom!
Možeš malo četkicom sa zelenom da dodaš kao 'očišćene' površine i delove oko poklopaca i ručki za hvatanje.

Obavezno dodaj debeli lanac napred!