Bf-109G-10 "9644"

Previous topic - Next topic

ubermagog

Quote from: AG02 on 11-03-2010, 22:04:14
Dok je bio kod nas uskladisten, po tom avionu se nesto prosulo plus godine po podrumima. Nije taj lose izgledao kad je bio svez.

A imao je i ovo!



Bre, pa jel to izgleda svaki JRV avion iz '50-tih imao ugrađen klozet!
Eno ga i muzejski Jak-3 ima to konopče  :D

DJ Niče fotke su ti malo žućkaste pa se boje ne vide dobro.

Amerikanci su ga sredili 100%, mada je kod nas ocenjen kao 'nedovoljno očuvan za muzejsku postavku'  :cheers

Goran A.

@ Airsuba

Verovatno zato sto nije imao nista od kabine pa nadalje. Pretpostavljam.

Kerber

Ufffff bre...al' su ga bili zaubavili.... :o
Kakva te'nika..... :pilot
Dakle, jos jednom - pobeda ljudskog uma nad silama zla... >:D Ili - sto Nemac zamisli a nasi naprave....

djnik

Subo slikao sam u radionici jer je mrak kad se vratim sa posla. Slikacu maketu tokom vikenda po danu.

Sandman

Djole, samo podesi white balance na aparatu, osvetljenje na slikama chak i nije tako strashno ;)

Inache, vec si nas naviknuo na svoj pedantan stil rada, tako da nemam shta da dodam sem da jako lepo izgleda, pa nek je sa srecom na predstojecim takmichenjima ;)

Lud13

#20
Pozdrav

Evo ja imam jos tri fotke koje sam davno skinuo sa neta pa se i ne secam sa kog sajta tacno.
Na prvoj se vidi desna strana i spiner.





Dejan

ikarus214

Meni je ovo zaista odlican rad  :super
Pocasti nas malo detaljnijim i svetlijim slikama samo,da ponovo uzivamo  :cheers
Svaka cast vala!  :god   :caooo

djnik

Evo jedne malo bolje slike:


ikarus214

 :god Bommmmba!  :super
Samo,zanima me nesto.Trenutno i ja radim manjeg brata(revell u 1/72) pa me interesuje sledece...Lifthere sastavnica za ovu varijantu predlaze Light Blue 47 sa donje strane,i po kormilu pravca...Cini mi se da ovde nisi tako obojio(ili je do white balance-a aparata)...Moze li neko objasnjenje,da znam sta da uradim??Pozdrav!  :caooo