XI BGD POBEDNIK

Previous topic - Next topic

zmaj

Poštovani prijatelji.   
             
Maketarski klub "Beograd" iz Beograda i "Udruženje Brodomodelara Panon" iz Pančeva organizuju:
X  jubilarno otvoreno takmičenje u aviomaketarstvu i istorijskim minijaturama, pod nazivom: Beogradski pobednik.

Takmičenje se održava 29 i 30 Maja 2010 godine u prostorijama galerije Doma Vojske i Vazduhoplovstva u Zemunu,

Program takmičenja:

Subota 29.05.

09 – 16h  -  prijem maketa
11.00h  - ceremonija otvaranja takmičenja
11.30 - 17.00 – razgledanje maketa
09-13h – razgledanje maketa

Nedelja 30.05.

08 – 11h  -  prijem maketa
08.00 - 15.00 – razgledanje maketa
11.00 - 15.00 Ocenjivanje maketa
15.00 – Dodela nagrada


•   Maketarski Buvljak     

 
Za sva dodatna obaveštenja se obratite:
Branislav Djeri  +381/ 63 309 904     djerib@vektor.net:
Zoran Milenovic +381/71 73 413

lord sir giga

Pitanje koje ce nas sve interesovati, a ono glasi: Buvljak je samo u Nedelju ili i u Subotu ?

batana

@lord sir giga
Obicno je oba dana

Andrej

Dali će biti čovjek od rezina kod buvljaka?

milanco

Ajde okacite prijavu kao ranijih godina ja imam onu staru verziju ;)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

tripko

#5
Kategorije...
(moguce izmene shodno broju maketa po kategorijama i odlukama organizatora)



Mapa lokacije gde ce se takmichenje odrzati...


prijavni listovi...

Ovaj prvi popunjava takmichar i to samo jedan primerak (dva su na listu radi popunjavanja prostora na papiru)



Drugi list predstavlja prijavnicu za maketu - popunjava se onoliko ovih listova koliko maketa prijavljujete!



Samo malo pojashnjenje stavki u prijavnom listu za maketu:

- u polje "kategorija" upisujete shifru neke od kategorija koje su navedene na jednoj od gornjih slika (S-12 recimo, ili J-02)
- polje "drzavna pripadnost" oznachava oznake na maketi (nemachke npr. na Tigru ili ruske na Su-27 recimo)
- polje "oznaka" oznachava broj ili jedinstvene oznake na maketi (npr. C-AF, 17225, 027 i slichno)
- polje "proizvodjach" oznachava proizvodjacha makete (Academy, Italeri, Revell,....)

Dole gde pishe "dorade" imate 3 vrste dorada - samogradnja, ecovane delove i rezinske delove, pa shodno upotrebi nechega od toga chekirate kvadratic koji odgovara vrsti dorade i mesta gde je dorada vrshena.

npr. ako ste dodali rezinski kokpit chekiracete drugi kvadratic odozgo u trecoj koloni, za eceraj na stajnom trapu chekirate chetvrti kvadratic odozgo u drugoj koloni....

Na linijama pored toga opisujete svoje dorade ...

divvac

.... a od zelenjaka najbolje je doci kojim busem? :)
moja Prva turska

tenk

od zelenjaka 84 ili 15! ;)
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

3EMYH

Sa Zelenjaka moze 84, 704, 706, 707. Svi staju 'kod poste' u Zemunu. Kad se sidje iz busa krenes za njim u pravcu Zemuna i prva levo i tu si. 15 ide drugom trasom, ali isto ide blizu, samo prodjes posle kroz zemunski park.

zmaj

Samo da najavim dako dolazi od poznatih:  Radek Karaya, AML iz Ceske, Extratech, Mirek,(jos par stranih firmi su najavile dolazak). Od nasih Milan Micevski, Lavirint ,...

Mikoyan29

MK "Oluj"

PELE

Dolazim, pa makar sekire padale...


Pozz

Sijamski_Mrmot

29 i 30 Maja se selimo. Ali, posto nismo propustali ni proslih godina, svraticemo nekako i ove godine makar da obidjemo postavku i popijemo kafu/pivo/sok sa nekim frendovima :)

U svakom slucaju videcemo se sigurno bar jedan dan :)

Pozdrav
Irena i Mirko (and Lazar  ;D )

PELE

Zanima me da li ce postojati izlozbeni deo?

Cini mi se da prosle godine nije bio...


Pozz

Sijamski_Mrmot

Uvek ima izlozbeni deo, ako slucajno nema, cimnes organizatora za rukav i uvek se obezbedi neki prazan sto :)