MIG-21 Bis Zvezda 1/72

Previous topic - Next topic

sezan

Svima poznata maketa i oznake ,tako da tu nema ssta da se puno prica!Boje Humbrolove iz sastavnice LH i polusjajni Revell lak!Vedering Tamija D set i grafit,umereno!Malo osnovne samogradnje u kokpitu , na stajnim trapovima i na pisti!Farbao sam sa namerom i meksi i tvrdji prelaz ,kao i bledje i tamnije delove posebno na tamnije sivoj ali umereno!Koristio sam fotografije i video snimak (u mojoj produkciji),sa Batajnice kao referentni materijal!Hvala unapred na kritikama!Pozz!








"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

GBU-10

Fenomenalno si odradio Migonju,jako mi se dopada
i nastavi sa tako dobrim radovima jer su vrh :super

pkrasna

Izgleda kao pravi! Sve čestitke za odličan rad!

Primož

lord sir giga

Boze Boze za sta si ti osvojio trece mesto,trebalo je da budes drugi, ali sta je tu je.
Videh ga uzivo i nagrada je primerena, mada mi se vise svidja 05Votka Svedska, stvarno si taj avion odradio fenomenalno.

Miroslav Š.

Одличан рад. Можда је малко више запрљан на неколико места (с обзиром да не лети)... можда грешим у вези са тим јер имам ,,старе" фотке од пре неколико месеци. Фарбање ми се свиђа баш зато јер си обратио пажњу на прелазе између маскирних мрља који су негде ,,оштрији" а на неким местима ,,мекши" :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!


PELE

Svaka cast, uzivo mnogo bolje izgleda!  :mjetal  :o

Od cega je napravljena pista? Da li si stampao pa lepio ili?


Pozz

mikoyan

Posta sam maketu video i uzivo, uisak je jos bolji! Zasluzeno si osvojio jadnu od nagrada. Svaka cast!
Pozdrav

Hawkeye

Odlican rad,bas verno izgleda  :bravo !

'Уживај младићу за младости своје!'

drakii

Dopada, mnooogo, josh jedan nash, lepo bash, samo napred , pozdrav i bravo

dusko

Efektno i lepo uradjeno postoji par sitnica na prelazima izmedju dve boje ali necemo sada o tome ,jos jedan lep rad. :super

vlajko&marko


Milan18111

Sta drugo da kazem sem...ODLICAN
Sve cestitke Vlado na osvojenoj nagradi.

vuk

Svaka cast na odradjenoj maketi i na osvojenoj nagradi-zasluzeno! Samo me interesuje od cega si napravio stepenice i rudu za vucu? Jos jednom ,svaka cast

Mikoyan29

imao sam priliku da ga uzivo vidim na takmicenju i mogu reci da je bash leeeepo odradjen...sve cestitke  :super
MK "Oluj"