Tiger + Stug - Dragon 1/144

Previous topic - Next topic

Trutek

Kupio u Mosonu ove godine pa onako iz gusta poceo slagati i dosao do decala i washa, slijedi matt lak, drybrush pigmenti i zavrsni lak.

Nista pretjerano necu govoriti.















Samo slaganje je proslo ok, bez bilo kakvih vecih problema i uz minimalno koristenje bilokakvog kita.

Lijep pozdrav

kamaz

Doista profesionalno odrađeno :mjetal Malci izgledaju ko pravi. Hoće bit šta diorame sa njima ili idu ovako kako jesu?

Trutek

Mozda ih stavim na neku malu podlogu onako tek reda radi, a imam u ideji napraviti "tiger early vs. tiger late", a tako isto i sa stugovima jer imam od svakoga po dva.

zamorano

Odlični su, žohari :). Ja mislim da moraš da ih staviš na dioramu inače rizikuješ da ih izgubiš ;D. Vidiš, ta razmera bi stvarno bila super za neke masovne diorame, "opsada Staljingrada", te fore... Može da ih stane ceo bataljon.

Samo napred! Živo me interesuje kako će da izgledaju gusenice na tim patuljcima...

Sijamski_Mrmot

Hahahaha, zar i ti? Radio sam tog maleckog Pantera pre 2-3 godine i to u trobojnu maskirnu semu :)




Odlicno su ti ispali, ako zatreba imam ja RAID sprej  :hahaha

Salim se, odlicni radovi stvarno!  :super

Pozdrav,
Mirko

Trutek

#5
Malo napretka...

Skoro gotovi...malo jos popraviti boju tamo di sam je "zgulio" kod montaze gusjenica...nanijeti malo pigmenta po podvozju...staviti antenice...prelakirati i to je onda to...

Sve u svemu jos par sati rada...nista strasno...













Lijep pozdrav.

Sijamski_Mrmot

Tigar je ODLICNO ispao na svim slikama  ;D

Ostalo ne mogu da vidim pošto si sve ostale slike linkovao greškom na jednu te istu, tj Tigra  :rtfm

Mirko

Trutek

Moja isprika...nesto nisam dugo koristio photobucket pa sam malo zahrdao...

Uglavnom, eto ispravljeno.

Lijep pozdrav

Sijamski_Mrmot

e sad je dobro :) odlicno su ispali s obzirom na velicinu. Cestitam na uspesno zavrsenom radu.

Trutek

Dakle...samo što nije gotova jedna polovina...

Treba još samo polakirati tenkice i zaljepiti ih na podlogu.

Dok podlogu jos trebam naci neki lak za drvo i pofarbati je kistom...i to ce onda biti to...sacekati dok dode poklopac za to i na stalazu pod gotove... :D











Lijep pozdrav.

Sponge