MIG-21 BIS BVVS

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

ovo je jedna maketa namenjena warsaw pact GB na ARC.maketa je 1:72 condor i sa malo dodatnog rada moze se pretvoriti u remek delo.ja moju necu da pretvaram u bilo sta za takmicenje nego radim maketu za moju dusu.malo sam detaljirao kokpit jer nista nece iti vidljivo nakon sto zatvorim poklopac kabine.


sezan

Bravo, srecan nastavak rada!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

dusko

Srecan ti rad lepo si poceo znam da je maketa zahtevna ali moze nesto da se uradi.

PELE

Konacno si ga poceo... svidja mi se pocetak, super je!

Samo napred  i srecan rad!


Pozz

dragan_mig31

ovih dana sam malo radio na migu.mig je dobie udubljene panele,malo detaljiran kokpit i nsan.detaljirane kutije stajnoga trapa(samo malo da ne bi bilo prazno)i sad ceka jos neke sitnice pa ide na farbanje :)



PELE

Odlicno izgleda!

Vec mogu da zamislim ofarbanu maketu...  ;D


Pozz

Milan18111

S obzirom kakva je maketa u pitanju,ovo odlicno izgleda.
Vidi se da si ulozio dosta truda.
Dosad na forumu niosam video nijednog bugarskog 21-ca,moze li se znati kakva ce biti shema farbanja?

dragan_mig31

hvala vam.ovo je shema farbanja


Nemsy_29

Gledam ove migove u peletovom potpisu...Bas je zahtevna kamuflaza.Fino napreduje ovaj tuta bugarin, bice odlican kao i svi tvoji radovi  ;D

dragan_mig31

danas sam imao 30 minuta slobodnog vremena i odlocuio sam da ofarbam gornji deo kamuflaze.farbano freehand sa odokativno mesane boje.nadam se da vam se svidja.


dusko

Kako da mi se ne svidja svaka cast kako samo uspevas slobodnom rukom da odradis kamuflazu ja se jos uvek patim sa sablonima i ostalim cudima ,odlicno cekam zavrsetak radova.

barbarossa

ti si bolestan 0:)  svaka cast na turbo proizvodnji

Nemsy_29



PELE

 :D

Razbio si ga Dragance, svaka cast!

Sad mi dajes motiv da nastavim ono moje KP sokocalo...


Pozz