Mig 29 Academy 1:48

Previous topic - Next topic

matilda

Mig 29 academy , svi koji znaju ovu maketu znaju o cemu pricam. maketa ima jako siromasan kokpit i beznadezno sediste...
odlucio sam da i pored rezinskog kokpita,koji je delom posluzio kao referenca , napravim samogradnju uz pomoc fotografija i naravno rezinskog sedista.
od dodataka bice tu i quickboost nos,posto ovaj iz kutije izgleda smesno netacno.
maketa ima dosta komplokovan rasklop trupa,bar za moj ukus, ima gitovanja tu i tamo, kako god, jedina pristojna 48-ica...
bice sa nasim oznakama naravno (a koje drugo???!!!) , besmrtni 101 ili108, za koje je dekale nesebicno obezbedio svima dobro poznati lord sir giga (cica gile,hvala jos jednom, sila si ispao)

eto toliko pa sad udrite po komentarima.
evo slika











mig-29

kabina deluje jako lepo! bez nekog preteranog prljanja onako pedantno odradjeno!!! za moj ukus -bombona...xD samo tako nastavi...

menestenasli


matilda

kabina je dobila neko lagano prljanje , nisam bas hteo da je ostavim onako "sterilnu"
napravicu up date za koji dan kad se dokopam opet dobrog aparata.
jel zna ko koja je najpribliznija boja po model masteru za nase masine?
mislim na tamniju sivu na gornjim povrsinama.

Mikoyan29

eeeeeeeeeeeeee super.....danas, sutra krecem sa radom ite makete....sem sto sam ja obezbedio gomilu rezine...nadam se da cu je nekako nabudziti xexe :lol
:caooo
MK "Oluj"

lord sir giga

Pa krvi cu ti se napiti, imas Lift Here sastavnicu tu ti pise MM boje, jao bre  :super
Ral  7001    MM 1728
Ral  7000    MM 1721
Medium Grey             MM nema u svom setu boja
Dark Grey                  MM 1723
Ma imas sve lepo u onim sastavnicama koje si dobio ::) >:D

modellius

imas MM authentic, tu imas, zove se fulcrum grey, video jesam, koristio nisam, meni se cini malo tamnijom nego sto bi trebalo ali nemoj uzeti zdravo za gotovo. onomad kada sam se rvao sa ovom maketom koristio sam FM detail set za njega koji je vise nego odlican, mada mislim da je aires uradio bolje ali oni ne daju noge trapova i uzdivnike koje je FM imao, ali imas bunkere trapova airesove koji su fantasticni i preko potrebni ovoj maketi, odlican pocetak, cekamo nastavak
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

matilda

evo ovako sad stvari stoje...
slike cu da vam nabacim ili kasnije danas,ili za koji dan...zavisi.
poslusao sam her wittmana i krenuo da mu uglavljujem aires kucista, nabavio sam jos ranije i izduvnike, antene,malo nekakvog eceraja...
kucista ne nalezu bas sjajno,tako da je bilo 2-3 dana da se smirgla i istanjuje plastika sa svih strana i sada je skoro gotovo. (skoro?!)
pozz , pa cu vec naknadno da zakacim slike kako sada o napreduje.

stevan