F-4J "Showtime 100"

Previous topic - Next topic

dusko

Dobar rad nema sta da zamerim osim sjaja kojeg treba malo "ubiti" nego kadd smo vec kod sjaja koji je to heliosov lak da li onaj za camce posto sam njega probao lepo funkcionise ali je malo zuckast pa se bojim da vremenom jos ne pozuti okaci slicicu ili link da vidimo o cemu se radi.

Mikoyan29

WOW :god najlepsi fantom ikada....
MK "Oluj"

Milan18111

Lepo uradjen Fantom.
Svaka cast.

barbarossa

evo fotke nekog mornarickog fantoma gde se vidi da nije ubiven od ostarivanje i da mu je nos totalno sjajan

http://image26.webshots.com/26/2/30/76/388223076zAzaQe_fs.jpg

drakii

Kad' smo kod ubivanje od 'abanje, ja se ubi od gledanje, da uochim temu za kritikovanje, i ko trazxi tatka, nadje ga, najpre chist bezobrazluk sa tvoje strane, nisi vrshio zamazivanje i packanje da pokrijesh greshke, a shto ?, pa 'di su bre greshke teshke, ali ima i za drndanje, shto mu ne tonira malo auspusi , a i na raketle (izduvnike Sperow-a), ovo tek da ne bude bez manu, nije mane jer gi nema mnogo, al' drugi che napravish bolje, vidish kako ti neki nalaza mane za postfarbanje, nauchi se bre i to, pa vi'sh da je to moderno, narochito u Beogradu, 'ajd zdravo, u Nish li si ?

Lud13

Lepa prica  :rtfm i jos lepsa maketa  :pilot ...

drakii

'te gi Mizi 'pa, kako sam imao patoloshku ambiciju da radim nekih tridesetak Phantoma II, razne sorte, pa proshlo silno vreme i chorak, sveo sam ih na samo 22 kom, al', da te priupitam, kao pedantnog maketistu, shta se deshava kod tvog phantoma u unutrashnjosti stajnog trapa, pogotovo na krilima, zavrshi li ga? pozdrav