MI-24 V Makedonsko RV

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

maketa revell 48.sve radjeno OOB + neke antenice i far,dekale iz viskovi a farbanje je freehand sa MM i revell uljane boje.ostaje jos da dodam brisace i onaj ured za ometanje ic rakete zvan lipa.



PELE

Lep je, svaka cast Dragane!


Pozz

Nemsy_29


Miroslav

Dragane, odlicno je ispalo.  :bravo Jesu li to elise totalno prave ili se to meni cini? Naravno, to nema nikakve veze sa tvojim radom. Obicno dok helikopter stoji su one malo nagete na dole. Inace sam veliki ljubitelj ovog helikoptera, pa ako ti nije tesko da kazes nesto malo vise o samoj maketi i procesu izrade.

dragan_mig31

Miroslave,elise su 95% prave(takva je maketa nisam mogao da uradim nista oko tome).maketa nije uopste losa.najveci problem bio mi je kod uklapanja staklene delove sa trup gde sam morao da kitiram i smirglam nekoliko puta da se ne bi video rub gde se ova dva dela spajaju.naravno tu su i panelne linije koje su u pozitivu a ja sam to sve urezao.e sad najveca frka kod ove makete(u 72 i 48 ) je sto nitne i deo panele na pravom helikopteru su u pozitivu.nema svrhe da se nitne urezavaju a ja neznam kak obi to reproducirao u pozitivu na makete.ova maketa sa malo vise truda + malo dodatke kao sto je resinski kokpit i naoruzanje bice pravi lepotan.

Mikoyan29

WOW! vec gotovo....cestitam, kamuflaza je odlicno ispala na kraju, svidja mi se nacin na koji si istakao panele  :super
MK "Oluj"

gasha

Dragance, sta reci osim bravo. vrlo lepo odradjen rad. Dopada mi se kako si naglasio linije panela, na ovoj kamuflazi bash lepo izgleda. Jos da imas da mu nakitis rakete na krajeve nosaca izgledao bi jos mocnije.

Suhoj

Jako lepo, pedantno i nije previse zaprljano, bas kako valja.
Super

dusko

Veoma dobar rad super si uradio kamuflazu slobodnom rukom odlicno majstore. :cheers

Momcha



barbarossa

Svidža mi se,

koliko bese komada ih ima BJRM ????

Milan18111

Veoma lep rad.
Pogotovu mi se svidja kako si ga ofarbao...pa jos prelazi iz "ruke".
Svaka cast Dragane.
Pozdrav,
Milan


Hawkeye

Joco,Dragan rece da ih imaju 12  :) !

'Уживај младићу за младости своје!'