Ar 234 b-2 Revell 1/48

Previous topic - Next topic

Amon Two

Maketa je izvrsna, nabavljena za sitne novce, puna  dijelova, detaljna, svi vi koji je planirate uzeti -  uzmite ju, bolja od Hasegawe po dekalima, a to je zapravo kopija Hasegawe ali sa boljim, puno boljim i bogatijim
dekalima...



evo dokle sam dosao, kokpit je vecina dekal, a dio je i
bojan rucno, nije ni priblizno gotov, ima jos ozicenja,
ruckica i slicno...
nisam zadovoljan, posebno sa pojasevima, ali sto je- tu
je...






svi komentari dobrodosli! :)

divvac

nisi zadovoljan sa pojasevima  ??? :o :headbang
sado-mazo maketar! ;D
maketa je savrsena,ja sam razmisljao da je uzmem,ali gde staviti avion u 48'?! nemam mesta nigde....





P.S. Kako li ovo ranije nisam video ovo u tvom profilu?
Meine ehre heißt treue! :)
...sto ja imam znacku gde je na poledjini "Für Treue Dienste in der..."  ;)
moja Prva turska

mig-29

kokpit je blago savrsenstvo...xD stvrano nema razloga da brines...extra je!
pozdrav... :cheers

mutayu

#3
Kokpit ti je dobro krenuo, bas steta zbog tih pojaseva! Kako si privoleo dekale da legnu na reljefnu povrsinu instrument tabli?

Amon Two

Quote from: mutayu on 21-06-2010, 22:28:12
Kokpit ti je dobro krenuo, bas steta zbog tih pojaseva! Kako si privoleo dekale da legnu na reljefnu povrsinu instrument tabli?



izvini mi sto ti se nisam prije javio, znaci najbirnije je da dekal razbijes u sto manje cjelina kako bi se sto manje guzvao, te kako nebi doslo do ''visenja'' prozirnih dijelova dekala izmedju dva reljefa...
nekon sto si ih izrezao ih ljepis, nikad nece biti perfektno pravilni ali se mogu postici jako dobri rezultati, i naravno micro sol je obavezan...  ;)

nego evo sto sam dosad ucionio











to je to sto se tice kokpita nisam nezadovoljan, ali nemogu reci da niti da jesam zadovoljan... :-\

bojanje pocelo










pozdrav, Josip

JUNKERS

Odlicna je. Kokpit ti je fenomenalan, i detaljisan je. Odlicna je. Pozz. :)

vlajko&marko

Ovo mnogo dobro izgleda za sada
:cheers

Milan18111

Kokpit je pravo umetnicko delo.
A koliko vidim ni maketa nece, po kvalitetu , zaostajati za njim.Svaka cast.
Pozdrav,
Milan

gmiserbia


Kerber

Veoma dobar rad za sada.
Taj avion ima jednu zackoljicu u nosu - vodoravna precaga bi trebalo da bude iznutra, pa je staklo preko nje...sad, ne vidim kako si je ofarbao, ali ako je od spolja, prelakiraj je da izgleda ispod...
Ostalo je za 5 !

Amon Two

hvala na lijepim rijecima ekipa, drago mi je da vam se svidja, nego, Kerber nisam siguran na sto tocno mislis...  :think
i da, prebojan je odispod sa rlm 22 i prednji dio motora sa rlm o4, lakiran je i cekam sutra, pa ce strencili i dekali i sve ostalo...
kroz sljdecih 5 dana je sigurno gotov, ako ne bude vecih problema... :super