masters of miniatures senta 2010

Previous topic - Next topic

airbamby

240 maketa u takmicarskom delu u ukupno 33 kategorije, dosta takmicara iz Madjarske, za nase uslove dobra poseta i domacih maketara kojih je doduse moglo biti i vise no, na njima je da zale za odlicnim provodom koji su propustili u Senti. Berza je mozda mogla biti i kvalitetnija, ali svakako smo pronasli ponesto za zaista male novce.
Organizacija je bila fantasticna, i iskreno se zahvaljujem organizatorima na prijemu, stvarno smo se Bogovski proveli.
Bilo je jako lepih maketa a posebno automobila, figura i brodova sto se kod nas redje vidja.
Jos jednom sve cestitke na odlicno organizovanom takmicenju  :cheers
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

modellius

#32
zahvalio bih se svima koju su dosli, najvise onima koji su janacki rmbacili cela 3 dana,  nadam se da su se dobro proveli i nadam sa da cemo se videti sledece godine!
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

Profa

Bilo nam je super!
Hvala na odličnoj organizaciji, dobrom provodu i fenomenalnom druženju!
Goga još uvek spominje pasulj - o njemu je pričala 3 dana pre takmičenja, i priča još uvek ;D

Vidimo se, naravno, dogodine! :cheers
Bogu fala što sam Lala! :)

Hawkeye

eeeeeehhhh :( ,blago vama koji ste bili i svaka cast organizatorima ovog takmicenja,to je sve sto cu reci :) !

'Уживај младићу за младости своје!'

Mikoyan29

Vidim da je organizacija bila fenomenalna, svaka cast za to....steta sto nisam otisao  :cry
MK "Oluj"

nebkv

#36
Par fotografija od mene

JAT



Bilo je dosta zanimljivih 21ica :)


AEROPOXY

#37
Ko je autor ove makete?




Potrebna mi je referenca za taj serijal u Arktik shemi, fotka ili clanak u nekom od casopisa ?

gasha

@ aeropoxy   Autor makete je Tenk, javi mu se na PM

AEROPOXY

Hvala i Gashi i Tenku, koji se vec javio, sve mi je razjasnjeno, imam knjigu JETS i YUVAM biltene ali nisam naisao na 511 sa Arktik semom, pa sam pomislio da sam nesto propustio.
Jos uvek tragam za tom slikom.