Hummer M-1046 Tow Missile Launcher 1-35 Tamiya X2 i Academy - M-998 CargoCarrier

Previous topic - Next topic

Terorista

Hummer M-1046 Tow Missile Launcher 1-35 Tamiya X2 i Academy - M-998 CargoCarrier X1
(3 od jednom) kad je bal nek je maskembal
imam dosta hamera i imao sam prilike da radim sa italerijevim hamerima, revelovim, akademijevim... ali ubedljivo
naj naj bolji hamer je TAMIJA! znaciiiiiii sam se sklapa mnogo je tacniji... nego da skratim pricu evo malo slika   ;)



Posto su hameri iz kutije pravljeni kao vojne verzije morao sam malo doradjivati jer pravim u osnovi civilne verzije x3

E sad ide naj zanimljiviji deo!!! na berzi sam uzeo igracku hummera u 1/24 i slucajno video da je enterijer priblizan razmeri 1/35 pa sam ga uzeo, rasturio i lepo skratio tu i tamo gde je bilo viskova i evo jos malo slika koje ce to malo bolje objasniti ;)



Toliko od mene za sad... u napred se radujem vasem misljenju i sugestijama
uskoro jos slika ;))))))

Hugo Sperle

Iskusno, lepo, kvalitetno... Posto znam da volis vinjete i dioramice, bilo bi fino da nam pruzis neku akcionu scenu...(MB radi neke 'borce' za iracku stvar...) Teror-rista inace ima najjacu kolekciju hummera u
1/35 na Balkanu.

modellius

lepo, lepo, svidja mi se ovo ukrstanje sa igrackom, odlicna ideja
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

Terorista

Iznervirao sam se i danas kada dodjem sa posla nastavljam ovaj projekat :))))   :mjetal  :deadhorse  :pilot