JRV MiG-21PFM

Previous topic - Next topic

Evo nešto novo od mene nakon (pre)dugo vremena ;)




Josip

Malo šale sa moje strane.
To je Zvezdin PFM u 1:72.
Pravljen je isključivo za potrebe promovisanja Balkan Models dekala (dobar proizvod, za preporuku).
Biče još slika kada smognem vremena i malo normalne svetlosti.

Josip

matilda

'ajde smogni vremena i svetla pa da te iskritikujemo kako nista zivo ne valja :zvizduc

dragan_mig31

uh odlicno.e ovo cekam vec duzeg vremena :)

Hawkeye

21-ce bas popularne ovih dana,ako,ako :) !

'Уживај младићу за младости своје!'

Profa

yet again 21...
Odličn, Josip, kr odličn!
He, ja mislio da si ga pravio iz zadovoljstva, a ti za promociju...  :think :zvizduc Kidding, naravno i seveda :super
Bogu fala što sam Lala! :)

PELE

Prelepo izgleda, jedva cekam fotke!  :o


Pozz

nebkv

Ono gore je fotografija pravog PFM ili maketa ???

Iako cenim MiG-21 kao avion, moram da priznam, da u maketarskom smislu nisam baš lud za njim.
Ovaj sam dobio kao domaći zadatak i napravio sam ga izključivo zbog dekala. Predstavlja PFM sa vežbe Golija iz 70tih godina prošlog veka (ala je to bilo davno!?!)
Iako vidim da ovde svi ludujete za Zvezdinim MiGovima, mene ovaj nije baš oduševio zbog uproščenih i siromašnih detalja, pa sam ga namerno napravio u letečoj varianti. Ako je i Bis iste kvalitete, onda ubuduče kupujem Fujimi.
Avion inače farban Vallejo krom akrilom i polepljen Balkan Models dekalima.

Evo još jedne u koloru:




Ako imate još nekih pitanja, samo slobodno.

Josip

Goran A.

Zvezdin Bis je mnogo bolji od Fujimijevog. Pogledaj po sajtovima i jedan i drugi pa odluci.

Sneni

Meni ovo izgleda odlično, samo daj još slika... imam istu maketu i većinu dekala sam prikupio, ali ću probati da nabavim taj set zbog stensila :)
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

sezan

Lepo izgleda,mada bi bilo bolje da das jos malo @maketarskih@ slika da ga lepo vidimo!A sto se tice makete same ,tu nema zbora Zvezda je majka i nemoze da se poredi sa Fujimijem ,iako ni ona nije najtacnija !Zvezda ima bolju startnu poziciju!Pozz!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Nemsy_29

Na prvoj slici sam pomislio da je pravi avion, al zagledajuci detalje primetih da je maketa(vazdusne kocnice)  :hahaha
Sa ovih slika mi deluje odlicno.Zvezdini migovi su najbolji koje mozes naci(dobro fale malo detalji, ali uz eceraj/rezin/samogradnju to moze da se dotera)  :)

Surla

Odlično izgleda. Daj nam još malo slika.  ;)

malifly

Bem ti zivot, gledam temu i pitam se sta ovaj lik kacio slike pravog miga u letu...  :hahaha Dok nisam malo procitao i ustanovio da je maketa!!! Svak cast mislim da je vecina to pomislila na prvi pogled!!!  :o ;D  :bravo :super