III Novogodišnji kup

Previous topic - Next topic

airbamby

#30
ziggy za CMk mozda bude nesto kod Karaye - mi nismo u kontaktu sa njim pa probaj mozda preko Djerija (nick na MK je zmaj) da ga  kontaktiras
Zolika - Madjar radi kopije al bas sta ima... probaj da vidis sa wittmann-om
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

tripko

Ziggy
Nazalost ako nemas LICNI kontakt sa nekim prodavcom neces moci  ovim putem da nabavis ono sto ti treba. Na kraju krajeva na licu mesta ces videti sta ima od ponude i tako potrositi svoje tesko zaradjene pare.
Meser
Dexy nikada nije ucestvovao na nijednoj maketarskoj berzi, sto ne znaci da im poziv nije urucen. Jednostavan odgovor za tebe je "ne zanima ih". Isuvise je to sitno za njih i nemaju interesovanja da se maltertiraju, a ima tu jos mnogo faktora al ne bih o njima. A i ovako ces sigurno naci Revell_ove makete na bezi. A ja sam siguran da ti je vise stalo da kupis neku maketu koji ne mozes tek tako da nadjes nego sto je revell.

Messerschmitt

Хвала на образложењу, и претпоставио сам да је то или нешто слично у питању али сам желео да чујем из прве руке. У праву си, на такмичењу увек буде много атрактивнијих макета од ревелових. Поздрав и надам се дором дружењу и атмосфери у недељу.  :caooo

Ziggy

Ma jasno mi je da cu naci nesto u ponudi na berzi, to je definitvno, izbor ce biti prilican, al ganjam ovaj set vec duze vreme, pa kontam mozda bude tu po nekoj pristojnoj ceni, moze i kopija,ako je verna originalu. I jos jedno pitanje, jel moze placanje u Eurima i kod nasih prodavaca i kod stranaca?
Mercenaries never die, they just go to hell to regroup!

pekar

IL-76

lord sir giga

Ajde polako punite baterije za Digitalce i nemoj ko prosli put da samo blicaju digitalci, a slika na forumu malo.
Vidimo se u Nedelju.
Nego posto najavljuju sneg da li ce mo uspeti svi da stanemo u restoran, i da li ce biti dozvoljen pristup avionima iza zice.
I kako da vidimo sa kustosom da sidjemo u Depo da malo slikamo avione koji su u njemu.
I gde se nalazi taj motor od Ceskog Me-262, ja ga nisam video a kazu da ga imamo.

airbamby

Restoran radi mesta ima sasvim dovoljno,

evo par servisnih informacija sto se restorana tice

Kafa 50
Caj 40
Sokovi 80-100
Pivo 80-100-120


Sendvic 120
Pljeskavica u lepinji sa prilozioma 160
Kobasica ili virsla u kifli 140
Becka u lepinji sa prilozima 200



gigo pristup avionima iza zice i depou muzeja za vreme trajanja NG Kupa, ce biti kao i svakog drugog dana, zabranjen  :cheers
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

lord sir giga

#37
Nego kakvi su uslovi za konzumiranje duvana u samom restoranu, da li je dozvoljeno ili nije.

divvac

#38
Quote from: lord sir giga on 10-12-2010, 20:58:33
Nego kakvi su uslovi za konzumiranje duvana u samom restoranu, da li je dozvoljeno ili nije.

nije dozvoljeno!
moja Prva turska

airbamby

Zbog problema sa Srpskim carinskim organima KP Models je posle vise od 6 sati natezanja sa nasom Carinom okrenuo kombi nazad za Madjarsku... >:(
Hvala svima koji su pokusali da nam pomognu u resavanju ovog problema

KP Models ne dolazi


Karaya je stigao jos juce ;)
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Profa

 :uaaa u stvari, pravi komentar je da jednostavno nema komentara... :deadhorse
Sreća, pa imamo carinu da nas štiti...
Bogu fala što sam Lala! :)

voja

Потпуно исто би прошао и рецимо Мицевски на мађарској граници да је са пуним комбијем макета кренуо у Мошон.

.

Goran A.

Veoma poseceno takmicenje, veliki broj maketa, buvljak sa dosta toga ponudjenog! Prijatno sam iznenadjen kvalitetnim radom mladjih maketara i jos jednom im cestitam! Organizatori su popadali od posla ali su uspeli da izguraju bez problema. Zahvaljujem se svima koji su doprineli ovako kvalitetnom danu!

zamorano

Pridružujem se čestitkama! Za mene je najpozitivniji utisak osećaj da manifestacija raste i da se razvija. Prošle godine je bilo super, ove još bolje. Kao da su izložene makete bile kvalitetnije a čini mi se i da ih je bilo više. A šoping kao i uvek na standardnom nivou - mada sam i tu prijatno iznenađen sa Lavirintom, do sada su uvek imali odličnu ponudu ali sada su i to prevazišli, stvarno je bilo svega. Sve u svemu -

:super :super :super :super :super

Evo nekih sličica, ovde dole su četrdesetak probranih, a svih 190 i kusur su na photobucketu... To je za one što se žale kako niko neće da okači slike ;).

http://s304.photobucket.com/albums/nn169/ivan_zamorano/Takmicenja/Novogodisnji%20kup%202010/










Slobo

Čoveče... mogu samo da zavidim ljudima koji su bili na Kupu! Stvarno su imali i šta da vide i šta da pokažu!