III Novogodišnji kup

Previous topic - Next topic

tripko

Odlicno je bilo, bas puno ljudi. Velika berza dobra ponuda dosta lepih uradjenih maketa, odlicna atmosfera.
Da pohvalim organizaciju posebno sto su nagradili veliki broj klinaca sa maketama a i nas matore ;o).
I jos jednom sve pohvale i nadam se sledece godine biti jos bolje, vece i posecenije.

Srdjan

A ja opet nisam mogao da dodjem  :'( :'(

Vladimir

Svaka pohvala za organizatore. Bilo je super. Bravo :cheers
Ф89 НС

divvac

Quote from: Srdjan on 12-12-2010, 18:47:02
A ja opet nisam mogao da dodjem  :'( :'(
veruj mi da znam kako ti je kolega...  :deadhorse
moja Prva turska

AEROPOXY

Zahvaljujem organizatorima na uspesnoj organizaciji, bilo je lepo, uspesno i veselo.
Vidimo se dogodine.

Kogor

Fantastično , proveo sam najlepših tri sata u zadnjih godinu dana ... Sve čestitke organizatorima , samo napred !

Nemsy_29

Bilo je fenomenalno, dobra organizacija, dobra berza, puno ljudi, kafanica  :naughty

Sledece godine ce biti jos bolje(a i nadam se jos vise maketa  :D)

airbamby

Pozdrav svima, evo samo par informacija, bilo je 315 maketa u takmicarskom delu i po mojoj proceni bar 60 u izlozbenom delu (izlozbene vitrine su bile pune).
Sto se tice rezultata, okacicu naravno samo nece to biti veceras, nadam se da ce sutra sve biti sredjeno .
Hvala svima, javljam se sutra sa rezultatima  :cheers
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

deda

Sve cestitke i pohvale. Sve je bilo sjajno, ali se plasim da ce sledece godine biti potreban veci prostor :)
Zelim dugu i uspesnu organizaciju NG kupa, ziveli.

Messerschmitt

Честитке организаторима, било је одлично!  :super

Momcha

Cestitke organizatorima na takmicenju.Ove godine je bilo jos bolje nego prosle,sto
i zelim da se nastavi ubuduce :super :cheers

mig-29

takmicenje je bilo extra...  :cheers svaka cast organizatoru...  :super oni koji su bili na takmicenju videli su da je organizator poklonio makete kraljevcanima koji su pretrpeli posledice zemljotresa, pa bi maketarski klub "Spiner" Kraljevo, na čelu sa predsednikom Dr. Draganom Kosićem, hteo da se i ovde zahvali Beogradjanima na ovom gestu... pozdrav  :)

PELE

Takmicenje i mesto odrzavanja je bilo fenomenalno!  :cheers

Dolazim i sledece godine, nadam se da ce biti jos bolje!


Pozz

Sijamski_Mrmot

Quote from: deda on 12-12-2010, 19:44:26
Sve cestitke i pohvale. Sve je bilo sjajno, ali se plasim da ce sledece godine biti potreban veci prostor :)
Zelim dugu i uspesnu organizaciju NG kupa, ziveli.

Napravićemo mi još mesta, samo vi napravite više maketa! :)

Veeeeliki je ono hodnik ispred....  :hahaha :hahaha :hahaha

Hvala svima na čestitkama, kao što Bambi napisa, bilo je puno maketa ali što je još bitnije jako kvalitetnih pa nije bilo lako ni suditi ih.

Moja specijalna pohvala Kadetima koji su junački slušali iza naših ledja kako im sudimo radove, nisu prigovarali niti nas ometali a posle sudjenja su trazili savete. tako to, po meni, i treba uvek da bude! I kod njih sam video jedan broj maketa koje su, bez problema, mogle da konkurisu i u seniorima i to za medaljice :)

U svakom slucaju, naporan dan ali veoma veoma lep!

Hvala svima
Mirko

su27rules

Lipo je vidjeti toliko dobrih maketa na jednom mjestu. Moze li mi netko reci tko je radio ovu maketu,u kojem je mjerilu  i da li je ista osvojila,hvala.