M2001 1-35

Previous topic - Next topic

stefa

#15
Evo da bacim jedan update.  ;D

Imao sam neku nezgodu sa nogom u skoli pa sam bio kuci zadnjih nedelju dana i iskoristio ih bolje nego sto bih u skoli.  ;D
Poceo sam radove na trupu... Prvo sam ga iskasapio tamo gde treba da bude spoljni filter za vazduh, pa sam iskasapio prednje blatobrane zato sto su ovi nasi i to morali da zakomplikuju.  ::) :P Zapoceo sam i radove ne prednjem oklopu, samo sa par ploca stirena, jos tu ima mnogo posla.  :D Tockove sam dovrsio. Unutrasnja polutka svakog tocka je od tamije, te imaju 8 rupica, a one spoljasnje koje se vide su revellove, i one imaju 6 rupica. :D
Obzirom da moram da pravim novi prednji blatobran, zalepio sam tockove, gusenice i bocne blatobrane pre farbanja. Ne bih mogao da nastavim da to nisam uradio. Obicno gusenice i tockove farbam odvojeno ali sad je moralo ovako... Usput sam poceo i da pravim iste blatobrane, ali ima tu jos dosta posla...  :D















Hugo Sperle

Shjefe, sto mu ne pronadje gusenice od T-80?
Mislim da nas M2001 ima upravo takve  :think

Patriota

Stefa, ti kad završiš sa ovim projektom ima da ispadne bolji M2000 nego onaj što ga naši poseduju. Al' si ga dao po detalju, svaka čast!  :super

stefa

Gusenice od T80, imam jedne u steku ali nisam znao za to.  ;D Hvala!

Donecu tenk u izradi na takmicenje u pancevu cisto da kolege vide neke greske koje mogu da popravim ako ih zanima...  :D

stefa

Eve ga mali nastavak. :D
Zavrseni prednji blatobrani, doradjena prednja ploca (ima tu jos dosta posla) i zamenjene mrtve gusenice od T72 za one od T80. Dusu su mi iscedile. -.-  ;D










Terorista

Svaka cast na domacina! fantasticna rad, nemala sta reci!  :cheers

stefa

Evo legla boja. Koriscena Humbrol matt 102. Na  tenk sam napravio cak 146 zakivka. Nzm za vas ali meni to izgleda impresivno, nzm ni sma kako sma uspeo.  :D








Mikoyan29

Svaka ti cast, vidi se da si bas puno znoja ulozio u ovaj projekat......bice pravo remek delo, srecno sa nastavkom rada!  :bravo
MK "Oluj"

Nemsy_29

Au kolega izuo si ga! Svaka ti cast

PELE

Au sine, razvalio si ga!!!  :o

Cestitam, fenomenalan je!

gasha

Odlicno izgleda, greota samo sto je to nova masina pa neces moci bas weathering da mu radis.

stefa

Sto se veteringa tice... Mozda ga mi nismo nikada videli zaprljanog i blatnjavog na mitinzima i sajmovima, ali bar su ga jednom izveli na poligone da ga provozaju i tada je sigurno bio sav prasnjav i prljav.  ;D Takvog cu ja da gledam da ga napravim, blago prljavog.  :)

Hugo Sperle

Jedino mislim da je nasa nova SMB sada zelenija...bas smo danas malo diskutovali o tome i poredili neka vozila na sajmu...sve ostalo IZGLEDA!!!!  :bravo

Terorista

Pazi to sto ima ga ovde, da ga nema ga igde nema... :) ovo boli koliko je dobro uradjeno  :cheers

Bartsimpson

Daj samo jos neku sliku desne strane tenka...Da vidimo taj spoljni filter za preciscavanje vazduha... :think