1/48 LA-5 Zvezda

Previous topic - Next topic

dragan51

Zdravo, o maketi verovatno vec svi znaju, pa da neduzim.Na pocetku sklapanja sam mislio da ce biti problema oko "skeleta" trupa , ali se sve lako uklapa, plastika dobra, malo smirglanja!Inace poklon druga Micka, kojem se zahvaljujem na maketi!
Dokle sam stigao:







Ja sam recimo zadovoljan uradjenim, ne mogu bolje!:)

djnik

I mi smo zadovoljnji uradjenim. :) Nije da ne mozes bolje, nego ne treba bolje jer izgleda fantasticno!

Sandman

Chipping na sedishtu izgleda jako realno - chak deluje i reljefno kao kad rdja podigne boju.
Dosta je dobra ta tehnika farbanja chippinga pomocu bledje podloge i tamnije sredine koja predstavlja ogrebotinu.

gasha


ubermagog

vrlo lepo, ljuštenje boje je super!

koliko vidim malo ko se žalio do sada na sklapanje ovih novih detaljnih Zvezdi u 48, očigledno su zazori između delova i sklopova odlično proračunati

milogor_strashni

sjajno i realisticno izgleda za sada.. ova maketa me ceka u steku, pomno pratim svaki sledeci post.

Samo vredno :)

Pozdrav,
Milan

oddball

odlican kokpit! a narocito sediste, sedalo i naslon su uradjeni zaista vrhunski.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

AirGuard

vise izvora navodi da je u toku sklapanja potrebno odstupiti od sastavnice na nacin sto ce se ``skelet``staviti u polutke trupa pa onda nalijepiti na krilo a ne,kao u sastavnici,skelet prvo lijepiti na krilo pa tek onda stavljati polutke trupa.

navodi se da u tom slucaju uklapanje ide bez greske dok su oni koji su isli tacno po sastavnici prijavili dosta poteskoca.

Aleksandar

Pratim za paznjom, ovo do sada je fantasticno.
Svaka cast za izbor, La-5 je opasno dobra 'tica.
MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

matilda

ajd sto je maketa dobra, ali sto je majstor...
odlicno izgleda. vrhunski.

Kerber

Veoma dobro.
Realna simulacija ostecene boje u kabini. Nadam se da ce i ostatak makete da prodje slican tretman.
Napred !

iniko

kako je dobro ispalo sedište i komande, svaka čast!

pozdrav niko

Monthy Python

Mozda malo glupo pitanje  :-[ , ali kako i od cega si napravio jastuk za sediste? izgleda bombona.

dusko

Super je  :super hajde malo jos pojasni kako si radio ostecenje boje?

zivorad

Zaista odlicano izgleda, :super