knjige - Borna Kola JV 1918-41 & Oklopne Jedinice na Jugo. Ratištu 1941-45

Previous topic - Next topic

ubermagog

Iako se ovde malo ko prima na knjige i papir ajd da ipak ovde pokažem dve super sveže i super vredne nove knjige.
Prepune su fotografija koje maketarima mogu biti veoma zanimljive i vredne kao reference ili inspiracija  :)
Svoje sam uzeo u M-Hobby šopu, za cene ih pozovite ili potražite po knjižarama u gradu.



================================================================================================
"Oklopne Jedinice na Jugoslovenskom Ratištu 1941-1945"
autori Bojan Dimitrijević i Dragan Savić, 500 strana, tiraž 300 komada
izdavač Institut za Savremenu Istoriju, 2011








================================================================================================
"Borna Kola Jugoslovenske Vojske 1918-1941"
autor Bojan Dimitrijević, 64 strane A4 format, tiraž 200 komada
izdavač Institut za Savremenu Istoriju, 2011





rodeo

Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

zamorano

Već sam ih zagledao na M-Hobby-jevom sajtu a sad više nemam dilemu... Definitivno interesantno, reference tog tipa je stvarno teško naći, a ovo mi izgleda prepuno korisnih stvari. Meni je rezon tu prost: ovako nešto (za razliku od tona i tona pdf-ova sa neta) ću celo da pročitam, dakle papirni oblik ima smisla. A drugo (i mnogo važnije), samo ako kupim knjigu mogu da očekujem da će ih biti još. Za poljsku, britansku ili koju već hiperprodukciju mi nije toliko bitno, ali ovo naše moramo da gajimo  :super.

Pozdrav!