Aeromiting Batajnica 2012

Previous topic - Next topic

Lud13

#135
Evo par fotki iz letackog programa....

[

Kerber

Ma, ko je bio tamo, neka ne se ne zali puno...imalo je sta da se vidi, izgleda... 8)
Mi, pored TV ekrana smo em slusali nezustavljivo lupetanje dragog nam i  milog Lazanjskog, em smo u kadrovima vise videli sve ostalo sem programa u toku...kadrovi publike, politicara, kamere koje ne mogu da uhvate avion, fotke aviona koji je zavrsio program i rula 10 minuta, a tamo na nebu je vec drugi, neko radio upravljivo cudo/igracku...siroma Austrijanca smo samo malo videli, a izgeda da je leteo takodje dobro, jer mi se cini da je iz poletanja isao u uspon sa negativnim opterecenjem...samo parcici i delici...Od Striza smo videli par zaokreta i malo solo programa...a od famozne modernizovane  "29" - skoro nista....jbg. cuti kad smo videli malo Eurolovca i one ludake u transporteru...'ajd da kazem i Lastu. Nasi su izgleda u solo tackama bili atraktivniji od suvise nahvaljenih Rusa, one grupne zezanjcije oko lovaca i lovine, nisam mogao da vidim u celini, opet je toliko prekidan kadar, da sam pogubio  vezu sa tim ko je i gde je i ko sat treba da navodno radi...Mozda je sve to stvarno izgledalo super, al' mi, nista od toga nismo mogli da vidimo. Novinari, sa njihovim veoma inteligentnim pitanjima i komentarim....uzas!
Znaci, usr...i su se totalno. Pa jos imaju smelosti da traze da im se placa Tv pretplata...more.... :deadhorse

Vama drugari, hvala na lepim fotkama...vise ste atmosfere uhvatili no RTS.

Pa barem vas je vreme služilo.
U Sliaču je bilo šta da se vidi ali nas je prala kiša, koja nas celo vreme pratila kao puž Crnogorca.
Kod vas Lazanski, a tamo bi trebalo streljati Italjana komentatora Frecce Tricolori. Znao je, da je u zemlji 3. kategorije pa se sprdao i laprdao i preterivao. Onaj iz Allo allo mu nije bio ravan >:(

Registered user

Suvise ste strogi prema Miroslavu, niko nije stradao zbog njegovih lapsusa.

Suhoj

Aeromiting je bio fantastican, najbolji na kom sam ikad bio  :)

Mikoyan29

Meni bilo super i juce i prekjuce, Ruski An 12 me je najvise odusevio  :mjetal
MK "Oluj"

BigBadWolf

Quote from: Registered user on 03-09-2012, 11:32:48
Suvise ste strogi prema Miroslavu, niko nije stradao zbog njegovih lapsusa.

Osim naseg mentalnog zdravlja.

Everyone in this room is now dumber for having listened to it.




airsuba

Evo malo slika stvari sa stajanke od subote, fotografije nisu moje već ih ja samo kačim  :)














InFlames

#143
moje prve fotke iz Batajnice

klik na fotku


Pegi

Jedan interesantan detalj vezan za Americke pilote Naime gde god da se pojave na aeromitinzima uvek valjaju neku robu  , majice , kackete , prisivke itd. Nista to nije neuobicajeno.  Zanimljiv je nacin na koji to transportuju. Ovaj kontejner ispod krila lici na sve samo ne na rezervoar za gorivo. Pun je robe za prodaju. Vide se varovi , rucke i sarke. kad ga je otvorio unutra krcato. Biznis is biznis!

Pegi

Cak su stavili i robnu marku!

Pegi

A sto se carine tice  , ako ih neko i pita nesto to je sastavni deo aviona zar ne.

miloskontra

#147
Evo i mog doprinosa























vlajko&marko

odlicne fotke momci   :bravo :bravo
evo nekih mojih   :naughty


toliko za sada
nastavak sledi

vlajko&marko

Idemo dalje  :o :o

nastavak malo kasnije