...

Previous topic - Next topic

KuKLiNsKi

...
...

airsuba

Ajd pošto sam komentarisao Alexov završeni da ostavim i ovde komentar - ova AFV maketa Tigra mi izgleda kao ubedljivo najbolji oklop u 48 koji sam video. Ovako bez boje i u radu se vidi kolika je oštrina i količina detalja.

:super

KuKLiNsKi

buraz.. slikat ču ga s PE grillom, kablovima i novim skirtsima... da mogu oženio bi se snjim!  :love
maketa je u istoj kategoriji ko dragonove mace s gumenim gusjenicama samo što su dragoni 1/35 pa imaju više djelova a na ovom malom se recimo MG mount na kupoli več drži za onaj obuč i tako...
ko je odlučio da se ne proizvodi više to čudo treba jedne dobre batine.. moram probat i early verziju nabavit

Bojan Ue

Ovaj Tigric mi se opasno svidja! Nivo detalja je fenomenalan, ne zaostaje bas puno za Dragonom u 1/35, bar mi tako deluje na ovim slikama! Dragon nekada zna da pretera u rasklopu pa da nepotrebno usitnjava delove... Lepo mi izgledaju ova ostecenja na cimeritu. Sve u svemu odlican rad za sada, ocekujem nastavak. Srecan rad.  :super

KuKLiNsKi

hvala =)
meni je bolji od dragonovog,
dragonov zimmerit je pretjeran a ovaj je čudo... samo ga je teško skidat
samo da ne pretjeram pa ga pola skinem ::)

milanco

Bas lepo deluje tigric, srewcan rad i sto pre  da vidimo kraj ;)
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

KuKLiNsKi

#6
mali update...

ova strana ima manje štete na zimmeritu jer nemogu napravit poderane kablove.. nažalost

ovaj dio skirtsa šta se odvojio od gornjeg djela sa šarafima neznam dal da popravim ili ne..

ova strana je izubijana, možda da probam napravit jedan pogodak što nije probio pa je taj velki dio zimma odbio?



moram ih naravno i pošmirglat malo al nemogu odlučit dal su prevelke rupe na kupoli.. ...šta kažete?


tolko za sad
sljedeči update če valda bit sa poderanom kupolom
:caooo

KuKLiNsKi

malo štete na kupoli



onaj neki dio na poklopcu šta neam pojma čemu služi...



:cheers


:caooo

Sijamski_Mrmot

odličan napredak druze, biće to baš detaljna zverka :D

meni se lično ipak najviše svidja zadnji levi štitnik auspuha  :cheers

Mirko

KuKLiNsKi

e napravio sam ga 3 puta! prvo sam odrezo onaj dio sa šarafima od plastičnog pa se nije spojilo kako treba   pa sam uvjek radio prvo desnog a kako je ljevi kontra od onog tako sam naravno zaj* stvar pa napravil dva desna  pa onda u treče napokon uspjelo i kad ga stavim na policu skužim da sam ga izrezo iz tog djela limenke  ;D


KuKLiNsKi

#11
evo tajger je dunkel gelblan
vidi se da sam sve odvojeno farbo pa su ponekud rubovi ostali goli...
i vidim sad da mi ispod kablova nije ušla boja kako treba pa ču maskirat i prešpricat da ne špricam bezveze okolo






jako zadovoljan rezultatom za foot-action špricalicu
ma da me zna ponekad zaj* jeftini airbrush jer malo pljuje.. moro bi ga češče čistit dok špricam =)
sad odabrat neku kamoflažu da se može realizirat s tim čudom

:caooo

Dima-RUS

Waiting for final result  :)

airsuba

maskiraj pa radi kakvu hoćeš!
nabavi ono što se u žargonu zove 'blu-tak' pa sa tim prilepi papirne maske i tako odradi maskirnu šemu.... naravno neku od kamuflaža sa 'zmijicama' ili 'flekama' nećeš moći da radiš!

modellius

odličan  je, bravo majstore
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/