Balkan Models Bm-7209 i Bm-7210

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Uskoro u prodaji dva nova seta.

Bm-7209 antonov AN-2 in balkan service 1:72




Bm-7210 partisan spitfires 1:72




zivorad

#1
Boga mi  Dragane bravo  :bravo :bravo :bravo odlican izbor tema.

sezan

"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

crvena petokraka

uuuuuu pogodiste u sam centar mojih očekivanja...bravo
Spremaj se kao da je sutra rat,živi kao da je hiljadu godina mir!!!!

Brzina ti je ŽIVOT,a visina GORIVO

Na kraju se sve dobro svrši, a ako ne ide dobro, onda to znaci da još nismo na kraju...

"Kad umrem, samo ce mi biti žao ptica, jer sve vreme sam sanjao letove, pa ono drugo za mene nije imalo narocitog smisla i znacenja."

Stefan

BRAVO za partisan spitfires samo tako nastavite :god

rodeo

Ako jos nisu odstampana uputstva mozda nije kasno da se Bolgarian prepravi u Bulgarian.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

imalko

Quote from: Stefan on 21-04-2012, 12:17:41
BRAVO za partisan spitfires samo tako nastavite :god

Potpisujem! Odličan potez. Kupujem sigurno.
Još kad bi u budućnosti usledio poneki 1/72 set sa Meseršmitima Bf 109 nemačkih saveznika (Hrvatski, Slovački, Mađarski, Rumunski...) bilo bi super.

crvena petokraka

Jedan predlog za spitfajere dodati još "DALMATINAC JG836/O" ako može.To bi bilo lepo i onda je pokriveno dosta toga.  :god :god :god

Srdačan pozdrav
Spremaj se kao da je sutra rat,živi kao da je hiljadu godina mir!!!!

Brzina ti je ŽIVOT,a visina GORIVO

Na kraju se sve dobro svrši, a ako ne ide dobro, onda to znaci da još nismo na kraju...

"Kad umrem, samo ce mi biti žao ptica, jer sve vreme sam sanjao letove, pa ono drugo za mene nije imalo narocitog smisla i znacenja."

relja

U pravom trenutku! Jednog Spita Vc se spremam da farbam, a sa jednim Vb nisam znao šta da radim, koje oznake da mu stavim...
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

djos & filip

#9
@Relja

Imas samo jednu opciju koliko znam, (Vb nije bas bio zastupljen):  X Slovenec i to je sve.

A sto se tice oznaka, kao t0talni zavisnik pozdravljam najavu partizanskih oznaka, mani licno nikad dosta, tako da sigurno sledi nabavka (salu na stranu izgledaju odlicno!)

Pozdrav


Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

relja

@djos & filip
Nikakav problem, upravo i planiram X-SLOVENCA od jednog Italerija Vb.
U kutiji ima delova za više varijanti, tako da će na njega da ide Vokes filter i pripadajuće mu b-krolo, a Aboukir filter iz kutije ću da kreativno zbudžim na onu cepanicu od Airfix-ovog Vc.... čije sklapanje je definicija budženja  :) ... Lift Here dekali sa Šoićevim oznakama su već u šteku.
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

mrkva

O pa ovo je odlicno. Bas bi mi dobro dosli dekali za Spitfire s natpisom "SLAVONAC"  :pilot . Dragane hocete li raditi dekale An-2 u 1/48. Vec sada postoji dobra maketa od Bileka a kada HobbyBoss izbaci svoj An-2 to ce biti spektakl  :mjetal

Registered user

Nikad vidjeno, sjajno! Zar ima i An-2 sa takovskim krizevima? Najzad da neko pomakne sa mrtve tacke :love :love :love :god

:god

airbamby

Quote from: Registered user on 04-05-2012, 16:31:35
Zar ima i An-2 sa takovskim krizevima?

Nema sa Takovskim, sa Kosovskim ima   ;)  :cheers
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

pkrasna

#14
Hvala svima!

Quote from: mrkva on 26-04-2012, 10:15:16
hocete li raditi dekale An-2 u 1/48. Vec sada postoji dobra maketa od Bileka a kada HobbyBoss izbaci svoj An-2 to ce biti spektakl  :mjetal

Da i An-2 su u planu u 48 razmjeri ali za sada ne mogu reči baš kako brzo. Nadam se da odštampamo što brže .

Još jedna stvar. Pre nekoliko dana izbacili smo i naš najnoviji RED WINGS katalog:
http://www.balkanmodels.si/REDWINGS/APRJUN2012/index.html


Pozdrav!

Primož