Slovak airfest 2012 Sliač

Previous topic - Next topic

Poštovani kolege,

Srce mi je igralo za Batajnicu ali su se stvari okrenule drukčije pa smo krenuli po jakom kijametu prema severoistoku i ujutro se obreli na aerodromu Sliač (za vreme 2. sv. rata poznatom kao "Tri duby"). Vreme ogavno sa povremenom kišom i jako kilavim uslovima za fotografisanje (pogotovo za moju jadnu buđet opremu).
Pripremio sam vam odabir onoga što se redko vidi, a ostalo što ste videli i sami namerno sam propustio.

Uživajte u slikama i komentarišite ili pitajte što vas zanima.

Josip



















































































i na kraju moj portret u reflektoru Mi-8


airsuba

Fino, imalo je svašta da se vidi i čuje. Ovde je bar vreme bilo odlično za 'mitingovanje'...

Inače su me vrlo obradovali "crvenoarmejci" sa originalnim i funkcionalnim oružjem koje sam pipao i izbliza. One čudne uniforme su redko viđene padobranske.

Još da napomenem, da je P-38 zaista izuzetan avion.
Brz je, dosta tih i elegantan. Nije ni toliko trom tako, da je sa iskusnim pilotima bio to pravi lovac.

Goran A.

Ti si bas imao sta da vidis. Odlicne su slike, postavi jos nesto ako mozes. Bez obzira na vreme, cini se da je atmosfera na mitingu bila dobra!

Ostalo su bile 29ke, F.16, Albatros ALCA, F-18, Grippen i Eurofighter, što ste več videli i bliže i bolje uslikano od kolega.