report Moson 2007

Previous topic - Next topic

Hartmann

#15
Evo malo off-topic slika:



Suri or'o na brdu kod Budimpeste


Panorama Moshona


Inernat gde su bili smesteni Milten, Tanja, ugovorac i medico. Spooky place... ;)


Na pivu u 'Tescu', ali nije 'Rasha' pivo  :(


Ulazak u Moshon


'MK force' team 1


Maketarski gepek  ;D


''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"

Morgy

Ehr evo jedno malo glupo pitanje....   kolko vas je iznelo jevreja ukupni troškovi. Tako da otprilike znamo i mi ostali za sledeći put.

Dada


Hartmann

Quote from: Morgy on 16-04-2007, 18:57:40
Ehr evo jedno malo glupo pitanje....   kolko vas je iznelo jevreja ukupni troškovi. Tako da otprilike znamo i mi ostali za sledeći put.

Nas cetvorica kolima smo prosli sa po ~25 evra za gorivo+20 evra za 2 noci u privatnom smestaju. Hrana+pice oko 10-15 evra, kako ko.
''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"

Hartmann

''Ljudi, imamo samo jedan cilj, a to su dve stvari: red, rad i disciplina!"

Sandman

evo malo slika i od mene... stavicu samo pojedine thumbnailove, ostatak je na mom Photobucketu... mislim samo jedan deo jer ih ima par stotina! sve ce biti na kompilaciji slika na jednom DVD-u kad to odradimo ;)

a sad evo pochetka....

ulazimo u Moshon



ovo je maketa Voje Paravine koja je osvojila trece mesto...



a uz ovaj tenk sam stavio svoju Nokiu da docharam velichinu makete!  :o



ulica gde nam je bio smeshtaj... extra mesto!



malo umetnosti od papira...



i figura Terminatora....kao da nas tera da kazemo "Aj'l bi bak" ...  :D ;D ...sledece godine sigurno! ;)



evo prilike da vidite koliko je Moshon "zivahan" grad subotom popodne  :D

 

shta se moglo naci u americhkom shatoru iz WWII?
pa naravno - dzapanski kasetofon i kesa sa Italeri maketama!  :D ;D :D



a sad popijte jedan bensedin, duboko udahnite i uzivajte u pogledu na berzu, nakon zatvaranja u subotu uveche...  ;) lepo, a?  :D

   

     

evo pogleda na hol gde je bila vecina maketa (civilna vozila, brodovi i figure su bili na spratu)

 

famozni "Cordon blue" - curetina punjena shunkom i kachkavaljem.... uffff.... MLJAC!  ;) :D



dovidjenja Mosonmagyarovaru, dobar dan GSP-u, pa makar to bilo i u Madjarskoj na registarskoj tablici....  :D ;D :D



a ja mislio da samo avioni uzlecu....  >:D :D ;D



eto to bi bile vishe neke slike da docharaju delic atmosfere i onoga u chemu smo imali prilike da uzivamo...
slike nekih maketa mozete videti na sledecem linku

http://s11.photobucket.com/albums/a173/srkirad/Takmicenja%20i%20izlozbe/Mosonmagyarovar%2013-15-04-2007/

a sve slike kao shto rekoh bice vec ubachene na zajednichku kompilaciju slika! ;)

posZdrav od Szandmana iliti kako me drugari nazvashe za vikend Szmirglivoja....  :D ;D :D

rodeo

Sreo sam danas Acu Tumbina, i on je dobio neku nagradu za jedrenjake sa Srednjevekovnim camcem od Zvezde.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

tripko

#22
Evo na rlm.at sajtu nas M 20
sad kad pogledam nije nam lepo legao na teren poskakuje verovatno i zbog toga nije prosao
inace smo razvalili sa ovom maketom


neznam zasto je ovake plave boje  ;D

milanco

Lele majko tugo i nesreco kad cu ja ovamo da odem  :( :( :( moram da pocnem da stedim pare :D :D Blago vama koji ste isli ;D
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

Morgy

A i zaboravili ste tragove u blatu iza točkova. šteta mali amer baš ima potencijala

Gusha

Buuuaaaaa, kakva berza... :'( :'( :-\ :o ??? ??? :'( :'(

ugovorac

Evo i mene.U Nis smo se vratili sinoc oko 22,00.Bilo je kao i ranije fantasticno.Bio sam kao i po obicaju tamo prilicno nervozan.Nervozan zbog straha da cu nesto da propustim.Nisam znao sta pre da gledam.Vec sam poceo da se spremam za iducu godinu.Cenim da me ovo zadovoljstvo kostalo oko 250 evra ukljucujuci i troskove puta za vizu u Beograd.Kostalo bi mnogo vise zato sto su mi sve kocnice otkazale al su mi pobegle mnoge stvari.Kako se meni cinilo bilo je manje maketa nego prosle godine ali kako Franjo kaze bilo je oko 200 takmicarskih maketa vise nego prosle godine.Verovatno da je tacno jel dobro poznaje organizatore.Milten je osvojio pohvalu (ili sta vec) za F-104.Jos sredjujem utiske.

SALE

#27
Postoji samo jedna rec koja moze da opise kako smo se proveli i sta smo sve videli u Mosonu, a to su dve reci, HEBENO BOLESNO DOBRO!!!!!!!!!!!!!  ;D :o :P....harikiriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....

tripko

rezultati moson 2007
http://www.makettinfo.hu/versenyek/versenyek_2007.htm#mosonmagyarovar2007
Vojislav Paravinja sa Heinkel HE-51B-2 sesto mesto
Aleksandar Tumbin sa Medieval Life Boat sesto mesto
Kosta Stanojevic sa Bell-UH1 peto mesto

i to bi bilo to sto se tice ovog spiska cestitke

medico

evo i ja sam konacno dosao .....sebi  ;D
za poslednjih 6 godina od kada sma bio 1. put svake godine je sve veci broj maketa , sve veci standard radova i sve veci broj stranaca . Slezeem se sa Lanmijem ...nekeko mi se chini da je aviona bilo nesto malo manje nego prosle godine . Kao i obicno fenomenalna izlozbena sala sa jako puno prirodnog , mekog svetla posto je ceo krov zastakljen mat staklom , izuzetan prodajni deo .