Prussian and Austrian Infantry 1/72

Previous topic - Next topic

nono


Emperor

Fino zasada, ali pazi, bela uvek pravi probleme, barem meni...Čak je i Šepard Pejn preporučivao izbegavanje bele...Dobar fazon je da se prvo premaže sivom, pa onda belom... :cheers

Mika999

Auuu, ova podloga je odlicna. Reci nesto vise o njoj.  :cheers Kako uradi drvece, travu, kamen i ostalo?

nono

Hvala.
Kamen je kora od drveta, crno ofarbana, razne nijanse sive i bijel draybrush i na krju lagani smedji wash
Drvo - štapic za ražnjice, na njega stavljan papir za WC i mazan razrijedjenim drvofixom, pa bušene rupice za upiknutu grane, grane su neka drač biljka sa livade koju sam sa drvofixof namazo i zavaljo u obojanu piljevinu, grane stavljo u rupice na deblu i superljepilo
trava je špaga / uže priridnio ne ona plastična i ofarbana.

Emperor

Čekaj, ja ove gornje slike uopšte nisam ni video...Dobro je...Nego da nisi ti učlanjen na benos figures pod istim nikom?

nono


Emperor

Aaa, pa ti si čuven tamo, čini mi se da sam video jednu tvoju figuricu, čini mi se napoleona na konju od Italerija, neko se raspitivao, pa je administrator rekao da je tvoja figurica...Nisam znao da si sa naših prostora, mislio sam da si bio u Šangaju 2012 kada su pravili Borodino wargame, najveći ikada...

nono

mora da si me sa nekim zamijenio, ne samo Nono vec mi je nick nono_zg isto ko ina OMF tu sam zaboravio staviti ovo _zg

Emperor

Ma ne, ja to samo kažem šta sam mislio, pošto retko srećem ljude sa naših prostora da ih interesuju napoleonovi ratovi ili mundiri i figure u 72ci...To za Šangaj je bilo nagadjanje od ranije...Inače ovako, kad god nadjem nekoga koga interesuju napoleonci u 72ci, meni draže, jer mogu da menjam iskustva... :cheers

Emperor

Austrijanci su sigurno Italerijevi, ali gde si nabavio Pruse...Dopadaju mi se oba seta...


Ćomi

Stvarno lepo.
Jako sitno i efektno.Bravo.
I zavrsavaj ovo postolje,mazi stirodur sa strana necim,farbaj, moj savet, u crno..
Ovako ne treba da ostane, a kapiram da si planirao bas to cim si ovo postavio u zavrsene radove...
Kako kazu stari-pred zori se mrzne  ;)
Nebilo ti tesko...
Pozz,
Comi
No signature.

Emperor

A Esci ili Eši, kažu da više ne proizvode...Voleo bih da se dokopam njihovih Krimskih Rusa...

Kekso

Emperor, možda lakše naiđeš na Italerija:

http://www.plasticsoldierreview.com/Review.aspx?id=445

Osim ako baš mora pisati ESCI na kutiji

Kekso

Evo našao sam na ebayu baš ESCI-jeve, ali su oko 10 GBP s poštarinom:

LINK

Moraš izabrati set koji želiš