WARHAWK PRODUCTIONS - vak poklopci kabina

Previous topic - Next topic

Sandman

Doktore, Micorscale Kristal Klear je po mom mišljenju samo prepakovani neki finiji Drvofix.. tj. strana verzija istog, tako da radi posao svakako :)

Warhawk

Quote from: doktor on 22-01-2014, 14:24:37
da sam dobio ne samo tri narucena, nego jos tri viska, na cemu zahvaljujem

Hvala za pozitivnu kritiku, drago mi je da Vam se dopada.
Niste dobili viška stakliće, naručili ste tri seta, a svaki set sadrži po dva staklića. I inače se tako prodaje, većina maketrara uključujući i mene uvek upropasti prvu koju seče  ;D
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

doktor

Za Sandmana: slazem se, to je i moje misljenje [da je u pitanju finiji i nesto tecniji Drvofix], ali mi nije bio problem da ga dobijem spolja, cak ni tokom godina sankcija, tako da sam se radije odlucivao za Micro proizvod, bas zbog finoce.

Za Warhawka: nisam ni ja mnogo spretniji, ali Vi niste naglasili [ili ja nisam video] da uvek saljete po 2 kabine, sto je sasvim razborito, a i korektno.

hobby m

Warhawk, još prije par dana sam Vam poslao upit preko privatne poruke, ali nisam dobio odgovor...

Warhawk

Ni jedan novi PM nisam dobio.
Možete me kontaktirati i na warh.prod@gmail.com
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Warhawk

Nova serija svih ranije najavljenih staklića uradjena je i spremna za prodaju.
Takodje su dodate i slike na
http://warhawkproductions.wordpress.com/

Aleksandar  ;)
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Warhawk

Dragi prijatelji,

Iz mnogih razloga, pre svega novog posla u inostranstvu, kao i praktičnog nepostojanja potražnje u poslednjih par meseci, rešio sam da ugasim "proizvodnju".
Nisam još doneo odluku da li će biti trajno, ali trenutno želim da to malo slobodnog vremena koje ću odsad imati na raspolaganju iskoristim isključivo za svoj hobi.
Želeo bih da se zahvalim svima na ukazanom poverenju i konstruktivnim kritikama, koje su mi pomogle da vakove konstantno i postupno poboljšavam.

Aleksandar

'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

milan78

Sorry sto vidim(cujem)!Srecno s novim poslom a i u hobiju! :cheers
Instagram-Peacockscaleworx

relja

Šta reći, osim - ako, tako i treba, i puno sreće!
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

miloskontra

Steta ali tako ti je to u Srbiji zemlji seljaka mozes samo da prodajes burek-a i hleb-a  :deadhorse