Harbour tug boat

Previous topic - Next topic

3EMYH

Evo jos jednog brodica made by 3EMYH...
Revellov remorker 1:108.
Nisam navatao nista o samom brodu ali o maketi mogu da kazem da mi je iscedila svu mast koju sam preko zime talozio. Odlivak je poprilicno los, tako da sam se ceo izkasapio dok sam ga koliko toliko sredio, a jos na svu muku me i bela boja zezala... Ali svejedno konacno ga zavrsih...








Sandman

hej, bash je simpatichan!
i lepo je uradjen koliko vidim sa slika! ;)

da li se to meni samo chini, ili imam neki osecaj da ce ovaj brodic da ode nekoj Sanji kao poklon?  >:D ;)

hajde ako te ne mrzi ponesi ga u subotu na radionicu da ga vidimo uzivo?

pozz,
S.

Dada

Mali remorker kao iz diznijevog crtaca ;D ;D ;D Fino, fino... to je od prilike odlivak kao i moj nosac aviona enterprise... mator 80 i neka godina!?

Da slazem se sa jon Bon Joviem donesi ga na radionicu ;D ;D ;D

3EMYH

 ;D
Maketu je i izabrala moja devojka, zato mi je i drag  :D
Aj, probacu da ga ponesem u subotu, taman da se mal ojos posavetujem...

Srdjan

Nikada neces odrasti mali veseljace.  :D  :D  :D E taj crtac bas budi secanja iz detinjstva  ;)
Super je brodic. Kaci slike kako napreduju radovi.

3EMYH

Skoro je gotov, reba samo da navatam neki konopac da vezem. Dekale necu da lepim posto ce se zvati drugacije nego sto su dekali  ;D

Srdjan

Sigurno ce dobiti ime po tvojoj lepsoj polovini.  :) Jaooo smekeru stari....  :D  :P

3EMYH

Subo, hvala na savetima, nadam se da cu te videti i uzivo, a ionako me sve makete cekaju da ih prepravljam...  ;D

rodeo

Pa video si Subu prosle subote u auto skoli. On je jedan od ona dva klipana sto su dosli na biciklima. ;D
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.

Sandman

poshto nisi radio wash kako pretpostavljam, bilo bi interesantno da chujemo predloge za wash brodskog poda?

chime se radi, kojim nijansama boja i tako te sitnice....

mene takodje interesuje i kakav je finalni sloj laka na maketama brodova - da li se ta "drvenarija" lakira da deluje kao semigloss ili matt?

hajde brodarci, dajte koji savet... ;) :D

3EMYH

Mislio sam da vidim uzivo kako radis.  ;D

tripko

Bas lep brodic samo napred

milanco

lep brodic da li je bio tezak za sklapanje ili ne :D
"...ako stanemo gubimo sve..."
http://savrsenobrijanje.com/forum/index.php - forum posvećen jedinom pravom brijanju

3EMYH

Quote from: milanco on 10-05-2007, 10:32:27
lep brodic da li je bio tezak za sklapanje ili ne :D

Jako je los odliv bio, pa sa bukvalno svaki deo morao da 'sredjujem' skalpelom i turpijom, i malo me je zezala gornja ograda, inace nije bilo veih problema....

klinac

samo pitanje onaj brod u pozadini na kutiji da li je to titanik