Radionica 2013

Previous topic - Next topic

Momcha

Slabo sam postovao svoje radove u poslednje vreme na ovom forumu, pa rekoh da uradim mali rezime
onog sto sam uradio u 2013-oj do sada a nisam postovao. Postavicu po par slika za svaki projekat
kako ne bih otvarao zasebne topike.

T-80U, Xact Models 1/35




"Step A Side, Boy", T-20 Mirror Models 1/35




"Meat on the Table" Stug III C/D Dragon 1/35




Crusader Mk. III Italeri 1/35




Bishop & Tilly, Bronco Models, Tamiya 1/35 (diorama konacno zavrsena ove godine)




Tiger I, Zvezda 1/35




"Ivan ahead", Marder III Tamiya 1/35





"Recapturing the Normandy", V.K. 16.02 Amusing Hobby 1/35




Soviet T-64 Mod 1972, Trumpeter 1/35





CMP Mk I Otter Recce Car, Mirror Models 1/35




Vise slika na www.momcha.blogspot.com
Hvala na gledanju.

Pozdrav  :cheers
Momcha

dusko

Ne znam sta je bolje svaka cast ,samo jedna zamerka sto mi uze kravu sa diorame ;D

FLY BY WIRE

vrh..nemam reci..bas sam uzivao gledajuci slike :god :god :god

boom.boom

#3
Čekaj, stani, izvini, vidi ovako... Sinoć kad si izbacio ove fotke ostao sam MALOOOO zbunjen. Topik si nazvao "radionica 2013", e sad tu mi nešto nije jasno-DA LI SI BUKVALNO MISLIO KAD SI NAPISAO DA SI OVO SVEEEE...URADIO U 2013 GODINI?!?! Mislim, sigurno si se šalio, zar ne? Jer ako nisi hm, uf, joj, kuku mene... A dok ne odgovoriš šetaću se gradom i tražiti najbolju zgradu da sa nje skočim!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

zivorad

Smrz'o sam se   :cry    ( od snega sa diorama ) 

Svaka cast    :god :god :god

Suhoj

T-80 mi se najvise svidja ovde, sad bas radim taj Xact-ov, stvarno odlicna maketa  :)

Momcha

Hvala svima na komentarima.

@Dule: izvini, nisam znao da si je imao u planu :)

@Boom.Boom: Da ovo je sve zavrseno ove godine, osim Bishopa i Tilly-a. Posao mi dozvoljava da imam dosta vremena za ovaj hobi,
tako da koristim svaki slobodan trnutak.

@Suhoj: odlican model T-80. Jako detaljan i prosto sam uzivao dok sam ga radio. Bas me zanima kakav ce Tigar Car da im bude.

dusko

Momcho vec sam napravio kravicu u diorami Mlecni covek ,ko zna mozda je doktor Mengele klonirao u vise primeraka da si mi ziv i zdrav i jos puno ovako dobrih radova :cheers

boom.boom

Momcho SVAKA TI SE DALA...ovaj-mislim Momcho svaka ti čast!!! Pa meni ni da je posao da radim makete ne bi pomoglo! Nemam šta da kažem-i kvalitet i kvantitet! Toga nema ni u reklami-akcija sve za dž, 5u1, 3za100... U glavno FENOMENALNO!
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"