Revell Tirpitz 1:570

Previous topic - Next topic

3EMYH

I tako... Posadi Tirpitza je dosadilo da bleji po Norveskim fjordovima, pa je resila malo da maskira svoje plovilo...








Ali nije to jos gotovo....
Nastavak sledi  ;D

Otto Skorzeny

Maskiranje je OK  ;) ali mi nije jasno sto palubu ofarba u zuto???  ???
Bez ljutnje na kritici,  :) mislim da ni kod jedanog nemackog broda nije farbana paluba u zuto.
Osim ako nije what if...
Ovo ostalo izgleda odlicno. Svidjaju mi se raspored i izgled maskirnih sara.  :)

3EMYH

To bi trebalo da bude sand mat po Revell-u, na slici je mozda malo svetlija, preci cu je posle necim tamnijim....

klinac

Quote from: Helloween on 16-05-2007, 12:51:50
Hajde pogledacu danas da li ima kod mene u knjizari, bilo je do skoro pa ce ti javim veceras (mislim na bizmark). Naravno ako kupis tamo dobijes popust 20 %  ;)
a gde je ta knjizara
;D

3EMYH

Quote from: klinac on 09-11-2007, 14:38:09
Quote from: Helloween on 16-05-2007, 12:51:50
Hajde pogledacu danas da li ima kod mene u knjizari, bilo je do skoro pa ce ti javim veceras (mislim na bizmark). Naravno ako kupis tamo dobijes popust 20 %  ;)
a gde je ta knjizara
;D


Helloween je radio u Mamutu. Imas tamo na decijem odeljenju (kako udjes, desni prolaz, pored onog playstation-a sto ga stalno igraju klinci) nekoliko maketa Revell. Ne znam tacno sta ima, nisam bio odavno.

Srdjan

Hvala Bane.  ;)

Bio sam ja juce. Nista specijalno. Ima nekoliko aviona WWII u 1/72, ima RSO/03 & 7,5 cm pak40 (http://www.revell.de/en/products/model_kits/model_kits/military_figures/?id=204&KOKANR=01&KOSCHL=07&KGSCHL=02&L=1&page=4&sort=0&nc=1&searchactive=&q=&SWO=&ARMAS4=&PHPSESSID=e98c8c8c1c754b8a122ab05e82827690&KZSLPG=0701&offset=32&cmd=show&ARARTN=03067&sp=1
mislim da i onaj Ruslan jos stoji, ima onaj americki scout car u 1/35... kako mu ono bese oznaka... nesto M3A... imaju i neki kompleti vojnika, i dosta easy kitova, i avionaca u 1:144 (znam da je medju njima tornado).. to bi mozda moglo Srkija da zanima  ;)

Boja ima skoro sve, razredjivaci, paint cleaner-i, lepkovi takodje. Jedino sto nikada ne dobijaju lakove. Skrenuo sam im paznju na to vec nekoliko puta, ali ne vredi. Kad neko ne zna onda bas ne zna. :P

Eto, mislim da je to to.  :)

Na kraju krajeva skokni do Mamuta, nije na kraj sveta, pa pogledaj  ;) Ali, mislim da ces bolje stvari naci u Idei i Dexy-ju.