Hasegawa F-4J 1/48 VMFA-232 Red Devils

Previous topic - Next topic

pvujovic

Zdravo svima,
Maketa je milina za sastavljanje, koristio sam Quickboost sedista, Aerobonus Mk.77 napalm kanistere i Furball decals dekale u kombinaciji sa dekalima iz kutije.
Ofarbano Gunze bojama, obzirom da je u pitanju Gull Grey/White kamuflaza americke mornarice koja je u kombinaciji sa zivopisnim dekalima dosta (meni bar) teska da dobijem neke realisticne efekte isao sam na masinu koja je dosta isluzena...koristio sam slike iz Vijetnama. Preshading,postshading , uljane boje za panele, Tamiya weathering setovi, zadovoljan sam kako je ispala iako mi je par dlaka palo na maketu prilkom lakiranja(!)
Znam da sam malo vise pokacio napalma , na slikama je uvek u kombinaciji sa tankovima ali kad je F-4 u pitanju ne mozes da preteras  :zvizduc

Pozdrav












Edit: Moram veceras da uradim antenu na repu, samo je jos to ostalo.

KuKLiNsKi

uf spreman za roštiljadu  :D
meni je odličan

kapetan


Suhoj




mcaslav

Lepo, nema šta...

Ako se skine onaj šav od kalupa za brizganje plastike sa kuke ispod repa aviona biće još lepši! Nije teško, a mnogo će da popravi utisak :)

Ništa nije toliko neizbežno kao greška na koju je došao red!

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

flanker

Ne vidim da li je vetrobran zelenkast? Ostalo je čini mi se lepo odrađeno sem par već navedenih detalja.
U svakom slučaju prelep izbor makete i dekala.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

FLY BY WIRE

fantom za 5 bas mi se svidja...odlicno uradjen  :super

zolle

Alal vera  :super Ja ih licno obozavam, al` u 72-ojci, odlican djavo  :super
Dokon mozak, djavolja igracka !