AMD Mirage IV+An 22 A.Bomb 1/72 Heller

Previous topic - Next topic

aircobra

Stari Heller od pre 35 god.Meketa je dosta detaljna,uklapanje kako-tako sa dosta korekcija i gitovanja.U kokpitu sam morao da pravim instrument tablu navigatora jer je falila.Dekali su ocajni.Ni manjeg aviona ni vise tockova...Inace ovo je moj prvi mlazni avion,ne racunajuci Fw 226 Flitzer.Sve u svemu skolski odradjena maketa...Foto aparat mi je u kvaru,pa stoga ovakve bedne fotke...

















flanker

Šteta što ga nisi prebacio u kontru. Ovako deluje korektno urađeno.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

aircobra

Ma nemam jos iskustva a ni alata,pa nisam hteo da upropastim stvar... :(

dragan_mig31

E ovo planiram da uradim odavno.Nije ti los miraz :) ali definitivno vreme je da poces sa urezivanjem makete :)

maestro

Baš mi se dopada !
One "krugove" (radari kojekakvi, šta li je?) na instr. tabli navigatora si iscrtavao bojom ili su dati kao "reljef"?

aircobra

Sve je cetkicom i slobodnom rukom radjeno na instrument tablama :)

Milutin

lep miraz dobro ti je ispao,meni se svidja :super

Skyrider

Dobar rad skroz, posebno ins. tabla. Trenutno zavrsavam SAAB Draken-a koji je iz 89'  ;D , tako da znam koje muke mucis  :uaaa

aircobra

#8
Ma samo da sam urezao panele... ::)mada treba videti kako je to na "zivom avionu"...Nego meni nije jasno kako neko vac nije odradio ovog lepotana u kvalitetu,mislim na proizvodjace.

KuKLiNsKi

ovo se ne viđa često, jako ljepo  :)
mogo si ga samo prešmirglat da mu skineš ili smanjiš panele, pravi su ko bebina guza