zvezda mig-21 bis-k ВиПВО војске Србије 17163 "Batajnički maneken"

Previous topic - Next topic

milan78

Dakle svima poznata maketa u 72ci odlican reprezent ovog aviona.Meni spoj polutki trupa zadavao malo muke ostalo laganica.Ko nije pravio neka kupuje odmah.Sediste dodato malo skreca u kokpitu,poklopcu kabine,na pito cev dodate one 4 antenice,na repu i podbradku isto one antenice,malo u kutijama trapa skrec i dodate sajlice hidraulike na sva tri trapa....itd.Boje humbrol 125 tamnije i 127 svetlije siva.Nos revell 374 cini mi se.Wash i prljanje od grafita i matt lak revell.Sve radjeno cetkicom.Dekali Lift here migz 4.Pozz!!!








Instagram-Peacockscaleworx

Nemsy_29

Meni se bas ne da uraditi ovaj aparat, bar meni najlepsi MiG-21. Odlicno si odradio maketu, dodaj neke merdevinice i bice ki sa Batajnice  :D

Kerber

Stvarno su ovakvi najlepsi...A ovo je po meni i i jedan od najboljih na forumu. Bravo!

aircobra



zivorad


milan78

Instagram-Peacockscaleworx

komoras

ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

guster

Dobar, dobar  :bravo.
Ipak cetkicom moze da se uradi vrhunska maketa, samo treba majstor.
Inace, meni je lepsi PFM, ali ga nigde nema.
Da li je Zvezda bio toliko los da su ga izbacili?

milan78

Hvala lepo.Cetkica ima svoj limit ali moze.....Pfm nisam video ali u kutiji ima puno delova od istog.Cini se da je to ok maketa ali verujem da je slabije interesovanje bilo i zato povukli.Zapadnjaci vole one nove avione,zato i nema puno tih raznih verzija 21,pogotovu zapadnih proizvodjaca.
Instagram-Peacockscaleworx


Milutin


milan78

Instagram-Peacockscaleworx

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

zobo

Milane,stvarno si majstor i za cetkicu i za migonje.Najlepsi migonja na forumu. Svaka pohvala. :super :cheers :god