Fallout 3 T-45d power armor 1/1

Previous topic - Next topic

kapetan


Mika999

#16
I prvi srafici... Ovo sam nasao po garazi, imao sam srece da su bas onakvi kakvi mi i trebaju, cak sam i nasao sarku za vrata koja ide po sredini kacige i sipku tacne debljine koja bi isla za rukohvate koji se montiraju na delu kod ociju. Sarku i sipku moram da nosim u neku radionicu da mi skrate i saviju kako treba, jer suvise je debelo i cvrsto da se savija rucno.

Posebno sam zadovoljan sto sam pronasao ovu maticu (ili sta je vec) sa leve strane, ispod oka, skroz je ista kao na pravim slikama. U tu rupu ide crevo od akvarijuma.

Ostatak srafova vec moram da kupim....



Mika999


Mika999

Ostatak srafova. Tu i tamo sam pogresio dok sam busio, ali sredice se to gitom, takodje treba da se prekriju krstici na srafovima gitovanjem sa obe strane kacige (kruzni deog gde idu usi).







Sarku sa cela sam skinuo kako bih je jos malo isekao, malo sam promasio, treba ovako:




Mika999

Uglavnom su svi detalji dodati sa prednje strane. Tu je spojnica za cevku, sarka po sredini (koja je sada malo obradjena da izgleda kao sa slika prave kacige) i ostali detalji.
Srafove sa strane sam povadio, mislim da ce bolje izgledati sa aluminijumskim zakovicama


Mika999

Posle braon washa. Takodje dodate zakovice sa obe strane.



Mika999

Desno uvce gotovo, levo mora jos da se radi, jer na njega se kaci svetlo i opticki nisan. Takodje dodat ovaj mali obruc oko ove debele cevke sa desne strane.




tenk

koje ludilo! :bravo  :bravo  :bravo extra izgleda!
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

MicozaA

Au,lepo i zanomljivo svaka cast :bravo!

Mika999

#24
Hvala. :)

Napreduje sporo ali sigurno... Dodat nisan i ove 4 recke oko glavnog filtera.  :deadhorse





Ćomi

Imas previse algi u akvarijumu...
Ostalo je ok    ;D

Pozz,
Ćomi
No signature.


Mika999

I blizim se polako kraju... Dodate cevke, drzaci za njih oko kacige i svetlo sa desne strane. Jos rebrasta filter creva.   :mjetal







Mika999

#29
Treba mi pomoc. Ne mogu nikako da zalepim creva koja idu sa obe strane maske.

To su ona rebrasta creva za sudoperu. Koji je po vama najjaci lepak, koji ce izdrzati i zsavijanje creva, a da se pritom ne odlepi spoj sa maskom? Crevo je malo vece pa ne mogu a ih zavrnem u rupe gde treba da bude spoj.