Fallout 3 T-45d power armor 1/1

Previous topic - Next topic

boom.boom

Probaj syntelan, tigar...taj tip lepkova. Mislim da im je zajedničko da su na nitro bazi. Oni malo sporije hvataju pa možeš prvo sa par tačakica super-lepka da uhvatiš vezu i onda sintelonom(ili kojim god već) sve zaliješ. Nadam se da će to raditi hm.
"Nije važno šta se radi, vazno je da se preteruje pa će negde već da izbije!"....Miksi-"GYM-Š"

Skyrider

Mislim da ni jedan lepak nece to drzati tako "ravno". Zasto ne bi napravio zljeb na maski jer,kad vec kazes da je crevo sire, taj deo ce crevo pokriti, a u crevu mozes da napravis "kljuc za zljeb" I da to lepo zalepis obicnim lepkom jer bi onda imalo gde da klikne. Razmisli o tome, moglo bi da ti oradi posao  ;)

Mika999

#32
Uspeo sam da spojim lepkom creva za prednji deo kacige, jos samo da ih prespojim iza, ali za to iza. U sustini ovo je polozaj kako ona treba da stoje kada se gleda sa prednje strane. Deluje mnogo krupnija sada sa crevima  :o




Dima-RUS


Miroslav Š.

...prover'te vrata, kanda su sirom ostala otvorena :) Miko, svaka cast na ovom radu, izvrsno :super
:cheers
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Mika999

#35
Thx. :)

Evo, napravih i zadnji deo gde se spajaju cevi. Bilo je malo zeznuto, ali uspeo sam nekako uz pomoc karton valjka od toalet papira, selotejpa, lepka i gita da dobijem onakav oblik kakav je u igrici na 3d modelu. (posto nema ilustracije ovog slema gde se vidi zadnja strana)

Ostaje jos par proreza da se doda kao detalji, i da se ove neravnine srede. Bitno mi je da je gotov taj osnovni oblik i da je sve to cvrsto i drzi.  :deadhorse




Moram prizanti da sam taj zadnji deo kacige dosta aljkavo odradio, jer dosta sam bio fokusiran na prednji deo da ispadne skroz isto kao sa slika. Valjda cu da upristojim taj zadnji deo sada kada krenem malo vise da ga radim (rupice od gita, detalji, simetricnost...).

poprilicno zategnuto i sa prednje strane kada se gleda.


Mika999

#36
Dodati prorezi na zadnjem delu i malo nauljani srafovi i coskovi. To bi bilo to, mrzi me vise da se bakcem oko nje, tako da je ovaj rad zavrsen.  :caooo




I jedana na glavi :D


Ćomi

Svaka ti cast-istrajao si u ovome ! Ne pratim tematiku pa ne znam koliko si uspeo u docaravanju iste ali da si se potrudio-vidi se da jesi !
Pozz,
Ćomi
No signature.


rodeo

Pošalji fotke u Bethedu, bilo bi lepo da te nagrade kompletom igara.
Pravda za Gigu, oranzada za trolove.