1:72 Revell F-16C Block 40

Previous topic - Next topic

KuKLiNsKi

meni je super maketa (=   samo me zanima dali nebi trebale pavewayike bit malo šarenije?

nenobl

Quote from: boom.boom on 29-12-2013, 03:42:35
Nenobl da nisi ti danas  probao nešto novo...?!

probao sam liker od cokolade, ako to mislis! ne, sto se tice maketarstva nisam probao jos nista novo, eto za tvoju info, trnutno nisam kod kuce, radim na brodu pa i nisam u mogucnosti! ali, ako pogledas moje radove, od ranijem mislim da se vidi "evolucija" na svakom sledecem radu! za koji dan idem kuci pa se vracam maketarenju i probacu nesto novo! vidjece se!
i dalje mislim da je moj komentar na mjestu! od rijeci do rijeci!

matilda

 uuu lep barak...
stoji da je zelena nesto izostala na slikama, ali kako kazes da je do blica....
koju si i ciju zelenu koristio???
f 16 c izraelci ako se ne varam koriste blok 30 i blok 40
oni su isti, jedino je razlika sto blok 40 ima onaj veci hud, "tzv. warhud" ili ti  "wide angle roster head up display" i vise je optimiziran bombardovanju.
sama maketa je ok, standardno dobro odradjena, jedino kao sto neko rece vec, poziciona svetla na usisu i mislim da na pravima demarkacija nije ni bjizu toliko mekana.
mozda neki mali wash na raketama i bombama.

stevan

dragan_mig31

Quote from: nenobl on 29-12-2013, 22:25:27
Quote from: boom.boom on 29-12-2013, 03:42:35
Nenobl da nisi ti danas  probao nešto novo...?!

ali, ako pogledas moje radove, od ranijem mislim da se vidi "evolucija" na svakom sledecem radu! za koji dan idem kuci pa se vracam maketarenju i probacu nesto novo! vidjece se!


Ovo nije objektivno misljenje :) nadam se da ces puno toga novog nauciti u buducnosti sa svakim novim radom ali biti siguran da ce to tako biti meni lici vise na arogancija i preveliko samopouzdanje :)

Goran A.

Mozda arogancije ima, pa kako neko rece, malo takticnosti u komentarima mu nece biti na odmet.
Po onom sto se moze videti na forumu i nije te slagao, ta evolucija evidentno postoji. Dajte sansu jedan drugom. 

dragan_mig31

Tacno ali kad neko napravi greske ne napadam ga odma i ne rugam mu odma radove i ne vredjam kao sto recimo kolega radi :) Ali jbg nismo svi isti i kulturni na forumu :)

kapetan

Barak je odličan. Pozdravljam jednog od najvrednijeg maketara na forumu!

Bojan

Janjic

Quote from: kapetan on 31-12-2013, 15:26:45
Barak je odličan. Pozdravljam jednog od najvrednijeg maketara na forumu!

Bojan

Apsolutno  :super :cheers :bravo
凸(¬‿¬)凸

nenobl

Quote from: dragan_mig31 on 30-12-2013, 00:36:29
Tacno ali kad neko napravi greske ne napadam ga odma i ne rugam mu odma radove i ne vredjam kao sto recimo kolega radi :) Ali jbg nismo svi isti i kulturni na forumu :)

dragane, pretpostavljam da aludiras na mene pa cu tom "kolegi" iz tvog posta pripisati svoje ime. ja tvoj rad ni u jednom trenutku nisam izrugao, omalovazio a daleko od toga da sam vrijedjao. ajde da budemo realni. moj prvi komentar na tvoj rad i dalje stoji onakav kakav je od rijeci do rijeci a ja stojim iza komentara. a govorio sam u proslom vremenu o svojim radovima, gdje se na svakom sledecem radu vidjeo napredak. nema tu nikakve neobjektivnosti ili arogancije..

dragan_mig31

Dobro ja cu da se onda javno izvinim sto se moje zadnje 10 makete tebi nesvidjaju posto si ti izgleda nesto kao apsolutni maketar na forumu i bez obzira na sto imas napredak u svaku maketu koju uradis :) eto toliko od mene :)

p.s. izvinio bi se i za sve moje buduce radove koje eventualno bi se tebi ne svidjali i delovali bi bezveze.

pzoz

FLY BY WIRE

meni je maketa odlicno uradjena :super...mozda samo izduv treba doradu

posto pored ruskih aviona koji su mi omiljeni volim i americke tipa F-16,F-15,F-14.....a posto sam 14-ku i 15-ku vec radio velika mi je zelja odraditi i F-16 u 1:72 naravno u izraelskoj semi jer ste me navukli :naughty   zamolio bi vas obojicu(msm ..dragan ..neno) ai ostale da mi date savjet od kog proizvodjaca da uzmem.....mozda je kinetic najbolji al je skup papreno...il da uzmem revelov sam dekale dokupim..unapred hvala ;)

dragan_mig31

Ja bi ti preporucio revellov f-16c block 50/52(ako mozes da nadjes ovu kutiju) ako ne one novije posto unutra dobijas manje vise sve sto ti treba da bi napravio block 30 ili 40.

FLY BY WIRE

#27
hvala dragane :cheers.....probacu...i ja sam nekako najvise za revell...mislim da je najbolji u odnosu cena -kvalitet ;)


izvini za mali off  al smatram da imas dovoljno iskustva da me posavetujes koju kutiju da uzmem

dragan_mig31

Ja sam koristio ovu kutiju.



drugar je nedavno nabavio i ovu a unutra plastika je ista.



jedino sto bi morao je da uradis malu hirurgiju sto se vertikalca i repa tice.Moraces da produzis kuciste padobrana i ecm.Ali sve to imas u kutiji.

FLY BY WIRE

hvala puno dragane.....mislim da je lakse naci ovu drugu kutiju....kazem ti navuko si me moracu i ja uraditi jednog baraka...kontam nac dekale za onog sto ima skorpiona na vertikalcu

pozzz i samo napred i sve najbolje u novoj godini :cheers