1:72 Revell F-16C Block 40

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Skorpiona daje Hi decal line.Dekali su svega oko 4-5 evra.Koristio sam ih odavno i nisu tako losi.Zavrsavaju posla.Ako budes kupovao onaj academy f-16 racunaj da mu je nos nesto kao pogresan pa ljudi kupuju quickboost resinski nos.Jedan od nasim clanova foruma to trenutno radi bas u toj kombinaciji pa moze da ti to detaljnije objasni.


http://www.jadarhobby.pl/hidecal-72021-f16c-viper-172-p-3605.html

Tomcat

Quote from: dragan_mig31 on 02-01-2014, 13:06:46
Skorpiona daje Hi decal line.Dekali su svega oko 4-5 evra.Koristio sam ih odavno i nisu tako losi.Zavrsavaju posla.Ako budes kupovao onaj academy f-16 racunaj da mu je nos nesto kao pogresan pa ljudi kupuju quickboost resinski nos.Jedan od nasim clanova foruma to trenutno radi bas u toj kombinaciji pa moze da ti to detaljnije objasni.


http://www.jadarhobby.pl/hidecal-72021-f16c-viper-172-p-3605.html

Ako mislis na mene, nije quickboost vec Wolfpak, a uzeo sam ga kako zbog nosa tako I zbog ojacanja na trupu  ;) Mooje iskustvo s Hi Decal ipak nije tako dobro kao tvoje, ocajni su bili  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

dragan_mig31

na tebe mislim :D pomesao sam proizvodjace jbg :D E sad koliko se isplati da kolega kupi academy f-16 + taj set od wolfpacka nek sam odluci.Inace HDL nije tako los.Samo preporucio bi maximalnu paznju pri pripremu povrsine za dekaliranja.

Tomcat

Pa ako ga nadje upola cene kao ja, neka ga uzme  :) Moj nije imao uputstvo I malo je iskrivljen nosac za AIM-9 koji I inace necu koristiti pa je zato bila manja cena  :)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Tomcat

#34
Da, ne zaboravim, Academy daje odmah u kutiji potrebni rep tako da nema potrebe da se prepravlja... Lepa je maketa, ali meni je ipak Revell drazi... Mada, kazu da bi za pravi Block40/42/50/52 trebalo kombinovati delove Revella I Academyja...
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

dragan_mig31

Da da.Ali zavisi dali bi mogao naci nesto u tom fazonu.

Tomcat

Sad videh da Revell za ovu godinu najavljuje jos jedan prepak ovog F-16 koji ce, koliko shvatam imati iskljucivo turske oznake iizgleda ce sa njim ici ovaj vertikalac koji treba za izraelske F-16

http://www.revell.de/index.php?id=210&KGKANR=0&KGKOGP=10&KGSCHL=2&L=1&page=2&sort=0&nc=1&searchactive=&q=&SWO=&ARMAS4=&PHPSESSID=abb5953536bcec4adcb0581daf2cc746&KZSLPG=&offset=10&cmd=show&ARARTN=04844&sp=1
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

miloskontra

Odlicna f-16 ica  :mjetal
A sto se komentara tice nisu na odmet treba komentarisati i kritikovati ali ne preterivati sta li ce na moje radove tek reci pa ja sam gotov niti se razumem u avione,tenkove,figure i brodove ali volim maketarstvo i radim samo makete iz kutije sto je  bolje i pedantnije moguce

zolle

Lepa sesnestica kolega, pedantno uradjeno, jedino bih se slozio sa kolegama oko naoruzanja, jos po neki dekal na bombama i raketama i nema zamerki  :super
Dokon mozak, djavolja igracka !