KV-2 1:35

Previous topic - Next topic

trnke

Posle duzeg vremena evo jos jednog mog rada, zvezdin kv-2 u 1:35 razmeri, inace maketa se jako lepo i lako sklapa..... ima jos da se radi na njoj al polako se privodi kraju. Kritike,pohvale dobrodosle  :cheers





medico

odlično napreduje ! Vidim da si primenio dosta tehnika i lepo su se uklopile .
Samo napred !

Ćomi

Lepo ofarbano, bas bas...
Ovo braonkasto mi -za sada- malo bode oci, ali ima jos da se radi, verujem da ces i to doterati do perfekcije...

Pozz,
Ćomi
No signature.

trnke

Хвала, што се тиче те браонкасте,иначе то је АК светла рђа ,видео сам да је претерано тек кад се осушило, пробаћу да исправим   :cheers

trnke

Radilo se malo i ovih dana evo i slicica




Sandman

Jako lepo izgleda efekat rđe, pogotovo što nije jednolično nanešen po ivici hulla

trnke


medico

leeepooo ! Migova škola  :caooo

trnke

#8


Miroslav Š.

Jako lep rad Trnke! detalji mi se posebno sviđaju i prava su inspiracija :cheers Spremam se takođe za KV-2 (Trumpeter) pa mi je zbog toga posebno interesantan tvoj rad :cheers
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Plavac

Lepo si ga sredio,možda samo malo još da se pozabaviš točkovima i gusenicama da dođu do izražaja,mislim na izlizanost čelika :super
Hoćeš mu stavljati neke oznake jer vidim da si počeo sa vederingom :cheers

trnke

Hvala,hvala  :cheers sto se tice gusenica one sad dolaze na red, a sto se oznaka tice ostavljam ga ovakvog da zbuni neprijatelja  ;D ;D

Ćomi

Ooodlicno...
Izgleda da je ovo rano prolece podsticajno za oklopdzije pa svako malo stigne ovako neki doteran tenak... ;)
Ja bih googlao malo pa bi na nasao neki inspirativni primerak za freehand oznake...
Ali i ako ne bude, ne marim....Ovo izgleda zaista odlicno.

Pozz,
Ćomi
No signature.

SLAYER

Sjajno izgleda.  :bravo

Koje si gusenice koristio vinil ili plasticne? A iza toga se krije jos jedno pitanje: Kako si uradio efekat obesenih gusenica?  :)

trnke

Hvala , gusenice su plasticne, mnogo su lepse odradjene od vinilnih. Sto se tice efekta obesenih gusenica gornji deo sam polako krivio rukama dok nisam dobio zeljeni izgled  ;D