F-86d Airfix 1:72

Previous topic - Next topic

zivorad

Pre par meseci nabavio sam ovu maketu i ako je priozvedena 1975.godine odmah na prvi pogled mi se ucinila veoma dobrom ( u pozitivu je ali to se lako preureze ) i zaista maketa je MILINA za rad, smirgla i kit maltene nisu ni potrebni, maketa se sklapa sama. Ovo je prva maketa koju sam prskao( doduse sprejem ) a ne cetkicario. Rezultat je pred vama...












Miroslav Š.

Одличан резултат Живораде. Који си спреј користио?
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Jovac

Bravo Žiko . Baš je super ispao .

drazen

I meni se sviđa, svaka čast :cheers.

Kerber

Odlican Sirano (nosonja)!
Nekad sam i sam imao ovakvu maketu, jos sam bio srednjeskolac, a pamtim je po stvarno dobrom uklapanju, pa me raduje da se to nije promenilo za sve ove godine (malo li je). Dobar stari Airfix!
Hoces li da mu malo naglasis panele, ili ovako cist ide u vitrinu?

zivorad

#5
Upravo je izisao iz remontnog zavoda i tek treba da izvede prvi let, zato je tako cist  :zvizduc 

ma bice neka zaprljancija  :cheers

Sprej je najobicniji Saratoga - aluminijum     nista posebno       ali mislim da nije lose ispalo.

Ponovicu se za maketu -  najprijatnije iznenadjenje u zadnjih par godina   fantasticno uklapanje i sklopljivost   za maketu iz 1975. godine  :god

Nidza79

Ti si to vrlo solidno uradio - koliko je do tebe. Airfix kao Airfix cesto previdja detalje pa tako ovaj nema pitoovu cev i sl...