Касарна „Аеродром" крај Руме и Т-55

Previous topic - Next topic

Miroslav Š.

Данас смо имали велико задовољство да обиђемо касарну ,,Аеродром" крај Руме у којој су смештени ,,неперспективни" тенкови Т-54 и Т-55 који су били у употреби скоро пола века. Захваљујући разумевању и слуху људи из Команде 1.бригаде КоВ на челу са бригадним генералом Стојаном Батинићем, добили смо прилику да за наше макетарске и клупске потребе направимо серију фотографија ових ,,ветарана". За почетак ћу окачити неколико фотки чисто за подсећање на овај сунчани дан док ћемо серије фотографија поставити (када средимо материјал) на наш клупски сајт а део ће бити обрађен за неки од наредних бројева ,,МАКЕТАРА ПЛУС". Успели смо да урадимо преко 300 снимака који су покрили тенкове Т-54 и Т-55 као и ТЗИ и ретко виђени мостоносац са свим додатним елементима.
Екипа МКНС је била у саставу: Пеги Стаменковић, Сале Вулић, Панта Божић, Никола Рађеновић и моја маленкост.











http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

yogi

U srcu Bosna,u glavi fosna !!!! :)

Profa

Bogu fala što sam Lala! :)


Pedja

`90 возио и више вожен на врху куполе, али не делим те носталгичне моменте са вама....

guster

Nisam ni ja nesto uzivao, ali kolege su vozile T34 pa sam ja jos dobro prosao  ;D