S.T.A.L.K.E.R 1/35

Previous topic - Next topic

Smrki

Diorama je privedena kraju! Izrada je definitivno trajala duze nego sto sam ocekivao jer je sama diorama u startu zamisljena kao postolje za Brdm pa se vremenom pretvorila u nesto drugo.
Sve sem vozila, figura i bureta je samogradnja dok je drvo koren nekog drveta a flase su Medico-donacija. Nalio sam nesto preko 200ml rezina i nisam ga bojio jer je boja same podloge bila dovoljna da da utisak zeleno-toksicne barustine. Pokusao sam da ne preteram sa brojem predmeta u samoj vodi tako da sam pored granja i sl dodao jos samo novine, dva kanistera sa radioaktivnim materijalom i jednu flasu. Plocica je delo kucne radinosti - malo sam experimentisao sa elektrolizom i ecovanjem pomocu iste. Nadam se da diorama bar donekle docarava mracnu atmosferu Stalker-a. Kritike i komentari dobrodosli.










Detalji:








S.T.A.L.K.E.R Workshop   Please do not feed the Troll !!!

guster

Malo su ti predebele noge kod one ptice  >:D.
Sta reci za ovo osim  :god.

mos

Fenomenalan rad! Svaka cast na detaljima, "PRAVDA" je super legla! :god

iguanac

ptica ima samo jednu glavu? Pas nema rogove?
c,c,c,c,c
Salim se - kada sam vidoe prvi put, nije bilo vode, ali super je legla. Svaka cast!
One day you'll realize there's more to life than culture... There's dirt, and smoke, and good honest sweat!

"Dogod budete čuli na Ljubinom Grobu pucanje naših pušaka, Nijemci neće proći. A kad toga ne bude, znajte da na njemu nema više živih proletera."

https://n-ever-finished-models.blogspot.com/

flanker

Odlično, prava Apokalipsa. Čime si uradio vodu ili je dolivaš na svaka 3-4 dana :naughty
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

medico

gledam pa nemogu da se saberem !
ajd diorama/vinjeta što je dobra, nego pločica je  :o zlo i naopako !

Nidza79


Kerber

Stakler na vodi !  ;)
Kako je sve kod nas zapocelo....
Brate, izgoreo si ga , totalno! Opaka diorama, detalji, boje...sve mi radi 100%.
Bravo! :cheers

Mikoyan29

Uffff, odlicna je!
Poslednji put sam je video suvu i bez ptice trkacice  :hahaha
Ludo burazeru, luudo!
MK "Oluj"

kapetan

Čoveče, ti si pravi umetnik! Kapa dole!
Pozzz, Bojan!

Skyrider

Ovo ima da "zapali" takmicenja. Nemam komentara, diorama je na nekom sasvim drugom nivou... strasno  ;D

Smrki

Zahvaljujem svima na komentarima, drago mi je da vam se dopada pogotovo sto je ne bas rasirena tematika  :cheers

@gustrer: Te noge su skroz ok a s' obzirom da je rec o DebeloGu*oj Sevi iz reda barskih koka  :lol

@iguanac: Teo ja al nisam imao izbora. Ponuda frikova u 1/35 je nikakva!

@flanker: Voda je radjena od dvokomponentnog CrystalClear epoksija. Jednom sam samo dolio oko 1mm a ni to ne bi bilo potrebno da sam cekao po 24h izmedju slojeva - koliko treba da se masa stabilizuje. Umesto toga ja sam nalivao na 12h pa se desilo malo povlacenje dan posle zadnjeg nalivanja. Inace posle te jedne intervencije stoji ovako vec nedelju dana.

@medico: Nabavio sam adapter od 12V / 5A ! Ovaj jede bakar i aluminujum za uzinu!
S.T.A.L.K.E.R Workshop   Please do not feed the Troll !!!

Suhoj

Brutalno
Jedna od najboljih diorama uradjenih u Srbiji

bulovic

Svaka cast,kapa do poda.

Miroslav

Neverovatan rad! Impresivno 100%. Pogotovu sto sam igrao tu igricu i sto je ostavila jak utisak na mene.  :god